Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak oglądać i transmitować Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Kanadzie?

Kanada oficjalnie pojawiła się na scenie Mistrzostw Świata FIFA po raz pierwszy od 36 lat.

Reprezentacja Kanady weźmie udział w Mistrzostwach Świata FIFA Katar 2022 z okazji następnego dnia Po raz pierwszy od 1986 roku Kraj zakwalifikował się do największego etapu w piłce nożnej po tym, jak zwyciężył w klasyfikacji CONCACAF.

Kanada, która zajmuje 41. miejsce w światowych rankingach FIFA mężczyzn, zrobi to Gra w szóstej grupie W meczach mistrzostw świata z Belgią, Marokiem i Chorwacją. Belgia zajmuje drugie miejsce, przegrywając z Francją w półfinale cztery lata temu. Chorwacja zajmuje 12. miejsce i była niespodzianką podczas Mistrzostw Świata 2018. Maroko zajmuje 22. miejsce.

Fani, którzy chcą dostać się do Kanady z daleka, będą musieli zwrócić się do TSN, aby cieszyć się ich oglądaniem. Bell Media jest właścicielem praw do transmisji pokazu piłki nożnej w Kanadzie i będzie to robić za pośrednictwem TSN – swojej największej nieruchomości sportowej.

Oznacza to, że ci, którzy mają TSN w swoim pakiecie kablowym, mogą oglądać wiele akcji Pucharu Świata. Widzowie, którzy mają CTV w swoim pakiecie kablowym, również będą mogli Zobacz wybrane gryw tym wszystkie mecze Kanady.

Według TSN, osoby bez kabla mogą nadal oglądać każdy mecz na żywo w aplikacji TSN. a miesięczna przepustka Kosztuje 19,99 USD plus podatki i Bilet roczny 199,90 USD plus podatek przez 12 miesięcy.

Faza grupowa rozpocznie się 20 listopada i potrwa do 2 grudnia. Faza pucharowa z 1/16 finału rozpocznie się 3 grudnia i potrwa do 6 grudnia. Ćwierćfinały odbędą się 9 i 10 grudnia, a półfinały zaplanowano na 13 i 14 grudnia.

Finał odbędzie się 18 grudnia.

64 mecze turnieju zostaną rozegrane na ośmiu stadionach, w tym Al Bayt Stadium, Al Thumama Stadium, Al Janoub Stadium, Ahmed Bin Ali Stadium, Education City Stadium, Lusail Stadium, 974 Stadium i Khalifa International Stadium.

Koordynacja Mistrzostw Świata FIFA 2022

Mistrzostwa Świata FIFA odbędą się w fazie grupowej składającej się z 32 drużyn, składającej się z ośmiu grup z czterech krajów. Dwa najlepsze narody z każdej grupy awansują do pola 16. Te 16 drużyn awansuje do fazy pucharowej w jednym meczu, w którym zwycięzca awansuje, a przegrany zostanie wyeliminowany.

Zwycięzca każdego meczu rundy pucharowej musi zostać ogłoszony, aw razie potrzeby do wyłonienia zwycięskiego kraju zostanie wykorzystana dogrywka i kary.

READ  Poznaj zwycięzców Mohawk Valley High School Sports Awards 2020-21

Harmonogram etapów przedstawia się następująco:

  • Faza grupowa: 20 listopada – 2 grudnia
  • 1/8 finału: 3-6 grudnia
  • Ćwierćfinały: 9-10 grudnia
  • Półfinały: 13-14 grudnia
  • Mecz o trzecie miejsce: 17 grudnia
  • Finał: 18 grudnia

Grupy Pucharu Świata

32 kraje uczestniczące zostały podzielone na osiem grup po cztery zespoły każda, przez krawat W kwietniu:

grupa A

Katar , Ekwador 🇪🇨, Senegal , Holandia 🇳🇱

grupa b

Anglia , Iran , Stany Zjednoczone , Walia

grupa C

Argentyna , Arabia Saudyjska 🇸🇦, Meksyk 🇲🇽, Polska 🇵🇱

grupa d

Francja 🇫🇷, Australia 🇦🇺, Dania 🇩🇰, Tunezja 🇹🇳

Grupa E

Hiszpania 🇪🇸, Kostaryka 🇨🇷, Niemcy 🇩🇪, Japonia 🇯🇵

F. grupa

Belgia 🇧🇪, Kanada , Maroko 🇲🇦, Chorwacja 🇭🇷

Grupa G

Brazylia 🇧🇷, Serbia 🇷🇸, Szwajcaria 🇨🇭, Kamerun 🇨🇲

grupa h

Portugalia 🇵🇹 Ghana, Urugwaj 🇺🇾 i Korea Południowa 🇰🇷

Harmonogram Mistrzostw Świata

Oto harmonogram każdego etapu fazy grupowej, 1/8 finału, ćwierćfinału, półfinału, baraży o trzecie miejsce i finału Pucharu Świata:

faza grupowa

Niedziela 20 listopada

Grupa pierwsza: Katar vs Ekwador – 11:00 EDT / 8:00 PT

poniedziałek 21 listopada

Grupa B: Anglia – Iran – 8.00 ET / 5.00 PST
Grupa A: Senegal vs Holandia – 11:00 EDT / 8:00 czasu PST
Grupa B: USA – Walia – 14:00 EST / 11:00 PT

22 listopada, wtorek

Grupa C: Argentyna vs Arabia Saudyjska – 5:00 ET / 2:00 PT
Grupa D: Dania v Tunezja – 8.00 ET / 5.00 PST
Grupa C: Meksyk vs Polska – 11:00 ET / 8:00 PST
Grupa D: Francja vs Australia – 14:00 EST / 11:00 PT

Środa 23 listopada

Grupa F: Maroko vs Chorwacja – 5:00 EDT / 2:00 PST
Grupa E: Niemcy vs Japonia – 8:00 ET / 5:00 PST
Grupa E: Hiszpania vs Kostaryka – 11:00 ET / 8:00 PST
Grupa F: Belgia vs Kanada – 14:00 EST / 11:00 PT

czwartek 24 listopada

Grupa G: Szwajcaria vs Kamerun – 5:00 ET / 2:00 PT
Grupa H: Urugwaj vs Korea Południowa – 8.00 EDT / 5.00 PST
Grupa H: Portugalia vs Ghana – 11:00 EDT / 8:00 czasu PST
GRUPA G: BRAZYLIA KONTRA SERBIA – 14:00 EST / 11:00 PT

piątek 25 listopada

Grupa B: Walia – Iran – 5:00 ET / 2:00 PT
Grupa A: Katar vs Senegal – 8.00 EDT / 5.00 PST
Grupa A: Holandia – Ekwador – 11:00 EDT / 8:00 czasu PST
Grupa B: Anglia v USA – 14:00 EST / 11:00 PT

sobota 26 listopada

Grupa D: Tunezja vs Australia – 5:00 EDT / 2:00 PST
Grupa C: Polska vs Arabia Saudyjska – 8:00 ET / 5:00 PST
GRUPA D: FRANCJA KONTRA DANIA – 11:00 EDT / 8:00 czasu PST
Grupa C: Argentyna vs Meksyk – 14:00 EST / 11:00 PST

Niedziela 27 listopada

Grupa E: Japonia vs Kostaryka – 5:00 EDT / 2:00 PST
Grupa F: Belgia vs Maroko – 8:00 ET / 5:00 PST
GRUPA F: CHORWACJA VS KANADA – 11:00 EDT / 8:00 czasu PST
Grupa E: Hiszpania i Niemcy – 14:00 EST / 11:00 PT

poniedziałek 28 listopada

Grupa G: Kamerun vs Serbia – 5:00 ET / 2:00 PST
Grupa H: Korea Południowa vs Ghana – 8.00 EDT / 5.00 PST
GRUPA G: BRAZYLIA KONTRA SZWAJCARIA – 11:00 ET / 8:00 PST
Grupa H: Portugalia i Urugwaj – 14:00 EST / 11:00 PT

wtorek 29 listopada

Grupa A: Ekwador vs Senegal – 10:00 czasu EDT / 7:00 czasu PST
Grupa A: Holandia – Katar – 10:00 czasu EDT / 7:00 czasu PST
Grupa B: Iran vs USA – 14:00 EST / 11:00 PT
Grupa B: Walia – Anglia – 14:00 EST / 11:00 PT

Środa 30 listopada

GRUPA D: AUSTRALIA VS DANIA – 10:00 ET / 7:00 PST
Grupa D: Tunezja vs Francja – 10:00 czasu wschodniego / 7:00 czasu PST
Grupa C: Polska i Argentyna – 14:00 EST / 11:00 PT
Grupa C: Arabia Saudyjska – Meksyk – 14:00 EST / 11:00 PT

Czwartek 1 grudnia

Grupa F: Kanada – Maroko – 10:00 czasu wschodniego / 7:00 czasu polskiego
Grupa F: Chorwacja vs Belgia – 10:00 czasu EDT / 7:00 czasu PST
Grupa E: Kostaryka vs Niemcy – 14:00 EDT / 11:00 PST
Grupa E: Japonia vs Hiszpania – 14:00 EST / 11:00 PT

piątek 2 grudnia

Grupa H: Ghana-Urugwaj – 10:00 czasu wschodniego / 7:00 czasu polskiego
Grupa H: Korea Południowa vs Portugalia – 10:00 EDT / 7:00 PST
Grupa G: Kamerun vs Brazylia – 14:00 EDT / 11:00 PST
Grupa G: Serbia vs Szwajcaria – 14:00 EST / 11:00 PT

runda 16
Sobota 3 grudnia

49 – Zwycięzcy grupy A kontra zdobywcy drugiego miejsca w grupie B – 10:00 czasu wschodniego / 7:00 czasu PST
50 – zwycięzcy w grupie C kontra zdobywcy drugiego miejsca w grupie D – 14:00 czasu EST / 11:00 czasu PT

Niedziela 4 grudnia

52 – Zwycięzca grupy D vs. zdobywca drugiego miejsca w grupie C – 10:00 czasu ET / 7:00 czasu PT
51 – Zwycięzca grupy B kontra zdobywca drugiego miejsca w grupie A – 14:00 czasu EST / 11:00 czasu PT

poniedziałek 5 grudnia

53 – Zwycięzca grupy E vs. zdobywca drugiego miejsca w grupie F – 10:00 czasu wschodniego / 7:00 czasu PST
54 – Zwycięzcy grupy G kontra zdobywcy drugiego miejsca w grupie H – 14:00 czasu EST / 11:00 czasu PT

Wtorek 6 grudnia

55 – Zwycięzca grupy F vs wicemistrz grupy E – 10:00 czasu wschodniego / 7:00 czasu polskiego
56 – Zwycięzcy grupy H kontra zdobywcy drugiego miejsca w grupie G – 14:00 czasu EST / 11:00 czasu PT

Ćwierćfinały

piątek 9 grudnia

58 — Zwycięzca 53 Zwycięzca kontra Zwycięzca 54-10 AM ET / 7 AM PT
57 – Zwycięzca 49 vs Zwycięzca 50 – 2PM ET / 11:00 PT

Sobota 10 grudnia

60 – Zwycięzca 55 vs Zwycięzca 10–56 AM ET / 7 AM PT
59 – Zwycięzca 51 vs Zwycięzcy 52 – 2PM ET / 11:00 PT

Półfinały

wtorek 13 grudnia

61 – Zwycięzca 57 vs. Zwycięzcy 58 – 2PM EST / 11:00 PT

Środa 14 grudnia

62 — Zwycięzca 59 kontra Zwycięzca 60 — 14:00 ET / 11:00 PT

trzecie miejsce

sobota 17 grudnia

63 — przegrany 61 kontra przegrany 62 — 19:00 czasu ET / 7:00 czasu polskiego

ostateczny
niedziela 18 grudnia

64 — zwycięzca 61 kontra zwycięzca 62 — 10:00 czasu ET / 7:00 czasu polskiego