Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak korzystać z kontenerów transportowych w Starfield

Jak korzystać z kontenerów transportowych w Starfield

Kiedy zbudujesz swoją placówkę w Starfield, uzyskasz wiele zasobów dzięki różnym narzędziom ekstrakcji. To duży ciężar, który trzeba wnieść na statek i ze statku na piechotę, zwłaszcza jeśli nie masz zbyt wysokiego poziomu swoich umiejętności sprawnościowych. Jest to również dość nieefektywne, szczególnie jeśli musisz odbywać wiele podróży. Na szczęście jest na to łatwiejszy sposób. Oto jak tworzyć i używać kontenerów transportowych w Starfield.

Jak działa kontener transportowy Starfield?

Kontener transportowy jest przeznaczony do przechowywania zasobów z różnych ekstraktorów, które zabierze twój statek, w przeciwieństwie do zwykłych kontenerów magazynowych, które można z nich zabrać tylko wtedy, gdy do nich podejdziesz. Gdy zawartość ekstraktów dotrze do kontenera transportowego, będziesz mógł zabrać je bezpośrednio ze swojego statku, bez wykonywania wszystkich dodatkowych (dosłownych) kroków.

Jak przygotować kontener transportowy

Jeśli chcesz zbudować taki w swojej bazie, przejdź do trybu budowania z Outpost Beacon i przejdź do sekcji Storage. Tam możesz zbudować kontener transportowy, korzystając z następujących materiałów:

  • 5x Wolfram
  • 4x smar
  • 8x żelazo
Zrzut ekranu z Prima Games

Kiedy już to zbudujesz, będziesz oczywiście potrzebował ekstraktora i czegoś do jego zasilania. Ekstraktor można znaleźć w sekcji Ekstraktorów w menu Budowa, a koszt zasobów różni się w zależności od wydobywanego materiału. Jeśli chodzi o moc, coś w rodzaju układu słonecznego może dobrze zasilać ekstraktor. Do jego zbudowania potrzebne będą następujące materiały:

  • 4x Aluminium
  • 3x miedź
  • 2x Beryl
Łącze wyjściowe Starfield
Zrzut ekranu z Prima Games

Gdy już wszystko skonfigurujesz, a ekstraktor wykona swoje zadanie, przełącz go w tryb budowania i naciśnij którykolwiek z nich Kliknij po prawej stronie Na komputerze lub R.T na konsoli, aby utworzyć łącze wyjściowe. Weź linkę z ekstraktora i podłącz ją do kontenera transportowego, a zasoby zaczną do niej płynąć.

Jak przenieść zasoby z kontenera transportowego na statek

Jeśli twój statek wylądował gdzieś w pobliżu placówki, udaj się na swój statek i wejdź do ładowni. Wyświetlacz Cargo Hold można znaleźć w każdym kokpicie, jeśli jeszcze o tym nie wiedziałeś. Gdy znajdziesz się w menu, naciśnij Q na klawiaturze lub LB na kontrolerze, aż zobaczysz ekwipunek Posterunku. Stamtąd po prostu weź, co chcesz i umieść w luku bagażowym.

READ  Nintendo może wykorzystać doskonałą rozdzielczość FidelityFX firmy AMD, aby zwiększyć wydajność Switcha
Lądowisko Starfield
Zrzut ekranu z Prima Games

Jeśli witryna ładowni nie wymienia Twojej placówki jako potencjalnej, oznacza to, że Twój statek znajduje się zbyt daleko od placówki. Aby rozwiązać ten problem, będziesz musiał stworzyć lądowisko w swojej placówce. Jeśli twój statek ma mniej niż 40 metrów długości i 40 metrów szerokości (statystyki te znajdziesz w interfejsie Konstruktora Statków), możesz zbudować lądowisko – małe. W przeciwnym razie większość z Was będzie musiała zbudować lądowisko za pomocą Konstruktora Statków. Małe lądowisko wymaga jedynie niewielkiej ilości żelaza i aluminium, natomiast lądowisko stoczniowe wymaga:

  • 18x Ramy adaptacyjne
  • 30x żelazo
  • 2x Drut zerowy
  • 2x Beryl

Gdy statek wyląduje na którymkolwiek lądowisku, powinieneś mieć dostęp do ekwipunku swojej placówki poprzez obszar ładunkowy. Mamy nadzieję, że pomoże to skrócić czas podróży!

Jeśli szukasz więcej informacji na temat swojej placówki, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zdobyć więcej miejsc dla załogi w Starfield.

O autorze

Seana Robinsona

Shawn gra w gry już od półtora dekady, parając się wieloma gatunkami, chociaż znalazł swoją niszę w grach FPS i RPG. Jeśli nie jest jedną z pięciu osób, które wciąż grają w Heroes of the Storm, prawdopodobnie zatapia się w nowym trybie dla jednego gracza.