Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mar 9, 2019; Wichita, KS, USA; Beneil Dariush (red gloves) and Drew Dober (blue gloves) during UFC Fight Night at InTrust Arena. Mandatory Credit: Kelly Ross-USA TODAY Sports Images

Jak działają gry UFC: strategie i wskazówki

 

Wraz ze wzrostem popularności i walk o UFC, coraz więcej osób zaczęło interesować się i informować o obstawianiu gier UFC oraz rozumieć, jakie korzyści i możliwości zarobkowe są dostępne dla tych, którzy lubią obstawiać tę grę. Kampel.

W tym artykule przedstawimy najlepsze typy bukmacherskie na MMA, a także pokażemy, jak postawić dobre zakłady na UFC na stronie Bet22, która oferuje zakłady na tego typu gry.

Są czynniki, o których należy pamiętać, decydując się na obstawianie w UFC. Najpierw musisz zrozumieć, jak działa ten sport. To znaczy znać podstawowe zasady konfrontacji i jak kończą się walki. Jeśli nie wiesz, jak działa walka, podsumujmy ją krótko.

UFC to skrót od Ultimate Fighting Championship. To mistrzostwa będące częścią mieszanych sztuk walki (MMA). Walki UFC toczą się w oktagonie. Zazwyczaj walki odbywają się raz w miesiącu. Na koniec ważne jest, aby wiedzieć, że walka może zakończyć się nokautem, w tym decyzją sędziów.

Najlepsze rynki do obstawiania gier UFC

Kiedy zdecydujesz się postawić na grę UFC, zauważysz, że istnieją rynki, które się wyróżniają. Wśród najpopularniejszych rynków są następujące opcje:

Zwycięzca walki

W tym typie zakładu spróbujesz odgadnąć, który zawodnik wygra na koniec konfrontacji między dwoma zawodnikami. Dużą zaletą obstawiania UFC jest to, że nie ma znaczenia, jaką metodą zakończy się walka. Ważne jest, kto zostanie zwycięzcą, czy to przez nokaut, werdykt czy inny rodzaj zwycięstwa.

Wynik walki

Jak wspomniano powyżej, walka może zakończyć się na wiele sposobów. Na tego rodzaju rynku zakładów online na UFC będziesz chciał dowiedzieć się, czy walka zakończy się:

Pierścień bezpośredniej eliminacji (KO)

  • Nokaut techniczny (TKO)
  • Decyzja (ESCR)
  • Przedłożona praca
  • decyzja techniczna
  • lub kriwat
READ  bne IntelliNews - Stopa bezrobocia w Polsce spada do najniższego poziomu od 1990 r.

Gra crash

Obstawianie rundy UFC polega głównie na wyborze, kto wygra każdą rundę. Ten rynek jest trudny do zdobycia i dlatego zazwyczaj oferuje dobre kursy. Jednak w niektórych zakładach na UFC możesz wykorzystać dane z poprzednich walk, aby dowiedzieć się, który zawodnik ma największe szanse na wygraną.

Przeanalizuj historię walk między sportowcami

Gry online UFC można rozgrywać w różnych walkach między różnymi sportowcami. A wiedza, który z was ma dobre doświadczenie w walce z innymi wojownikami, jest kluczem do zrozumienia swoich szans na wygranie walki. Dlatego bardzo ważna jest analiza dostępnych statystyk.

Nie musisz być ekspertem, aby przeanalizować te dane. Zakład walki UFC wymaga jedynie wiedzy o zawodnikach wchodzących do oktagonu. Następnie po prostu zaloguj się na stronach, które oferują zaktualizowane statystyki dotyczące tego, kto będzie walczył, a także najnowszą historię walki tych wojowników.