Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak duża byłaby plansza dla twojego miasta, gdyby Monopoly znalazło się na Isle of Wight?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie umieścić swoje rzeczy na Monopolu Isle of Wight?

Wiele wersji klasycznej rodzinnej gry planszowej zostało wydanych od jej powstania w 1932 roku, od kultowych ulic Londynu po współczesne obrazy Gwiezdnych Wojen i Roalda Dahla. Dostępna jest również edycja Isle of Wight zawierająca wiele głównych atrakcji wyspy.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda kwestia Isle of Wight, biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny domów, nie szukaj dalej.

Przeanalizowaliśmy dane z serwisu nieruchomościowego Zoopla, aby znaleźć szacunkowe średnie ceny nieruchomości w ciągu ostatnich 12 miesięcy dla 12 popularnych obszarów na wyspie i dopasowaliśmy je do klasycznego odpowiednika Monopoly.

Od spokojnych wiejskich wiosek po nadmorskie miasta – na wyspie każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale tylko najbardziej zainteresowani eksperci od nieruchomości będą w stanie określić, gdzie najlepiej za ich pieniądze.

Tak będzie wyglądać plansza Isle of Wight Monopoly:

brązowy

Old Kent Road i Whitechapel Road

East Cowes 228 834 £

Brązowe obszary nieruchomości na tablicy zostaną zastąpione ulicami we wschodnim Cowes. Isle of Wight jest znacznie bardziej przystępna cenowo niż jej londyńskie odpowiedniki, a ceny domów wynoszą średnio 511 808 funtów.

Lekka depresja

Angel, Islington, Euston Road i Bentonville Road

Sandown £ 249,959

Cała jasnoniebieska przestrzeń zostanie zastąpiona ulicami w bardziej przystępnej cenie Sandown, w której średnia cena domu wzrosła o 14 580 funtów w zeszłym roku.

Różowy

Isle of Wight County Press:

Pall Mall i Whitehall

Jeździć 251,717 funtów

Pierwsze dwa przestrzenie różowej nieruchomości będą zawierały ulice w nalocie, na których nieruchomości szybko się sprzedają. W ciągu ostatnich 12 miesięcy w Ryde sprzedano aż 252 nieruchomości.

Northumberland Street

Newport 255,251 £

Ostatnia różowa przestrzeń pojawi się na ulicy w Newport, aw okolicy tej sprzedano 206 nieruchomości w ciągu ostatniego roku.

READ  „Obserwuj tę przestrzeń” - Przewiduj transfer Leeds United na mężczyznę z Nottingham Forest

Pomarańczowy

Bow Street, Marlborough Street i Vine Street

Shanklin £ 283,170

Pomarańczowe przestrzenie nieruchomości zostaną zastąpione ulicami w Shanklin, ponieważ w ciągu ostatnich 12 miesięcy wartość nieruchomości wzrosła o 18 195 funtów.

Czerwoni

Isle of Wight County Press: Freshwater Bay z Tennyson Down.  Pamela Parker.Freshwater Bay z Tennyson Down. Pamela Parker.

Strand i Fleet Street

Słodka woda: 294 709 GBP

Pierwszy i drugi czerwony kwadrat na tablicy zostaną zastąpione ulicami w Freshwater, gdzie zbliża się rynek nieruchomości. Ceny domów rosną, a tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy odnotowano wzrost o 6,5%.

Plac Trafalgarski

Cowes: 298 485 £

Dzięki łatwym połączeniom komunikacyjnym z Southampton łatwo zrozumieć, dlaczego rynek nieruchomości w Cowes jest zatłoczony 177 nieruchomościami sprzedanymi w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Kupujący będą musieli znaleźć dodatkowe 12 744 funtów na zakup nieruchomości tutaj w zeszłym roku, ponieważ ceny domów wzrosły o niecałe 4,5 procent.

Żółtaczka

Leicester Square i Coventry Street

Ventnor £ 300.017

W Ventnor zamiast Leicester Square i słynnej Coventry Street pojawią się dwie ulice. Rynek mieszkaniowy kwitnie tutaj ze 102 nieruchomościami sprzedanymi w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a ceny mieszkań wzrosły tylko nieznacznie o 0,93 procent.

Piccadilly

Totland Bay 341 607 funtów

Piccadilly zostanie zastąpiony odpowiednikiem Wyspy Wight, Zatoki Totland. W całym regionie w ciągu ostatnich 12 miesięcy sprzedano łącznie 33 nieruchomości.

Warzywa

Isle of Wight County Press: Portret Chucka Ecclestone'a.Zdjęcie Chucka Ecclestona.

Regent Street i Oxford Street

Bembridge 409 239 GBP

Pierwszy i drugi teren zielony na tablicy zostaną zastąpione ulicami w Bembridge. Każdy, kto szukałby nieruchomości w okolicy, musiałby zapłacić średnio dodatkowo 27 139 funtów w porównaniu z rokiem ubiegłym, ponieważ ceny nieruchomości gwałtownie wzrosły.

Bond Street

Widok na morze £ 422,365

Ulica w Seaview zajmie prestiżową Bond Street, ponieważ ceny domów wzrosły o 7,02 procent podczas pandemicznego boomu na rynku nieruchomości.

Ciemna depresja

Isle of Wight County Press:

Park Lane i Mayfair

READ  Wigan Green Space świętuje nagrodę społeczności

Yarmouth £ 45.558

Dwa najdroższe stocznie znajdują się w Yarmouth, gdzie ceny nieruchomości znacznie wzrosły w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Ceny domów wzrosły o 6,53 procent, dodając średnio 27 632 funtów do cen sprzedaży nieruchomości.