Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jadon Sancho: Napastnik Anglii nie zagra w czwartkowym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata z Węgrami po strzale głową | wiadomości piłkarskie

Napastnik Anglii, Jadon Sancho, nie zagra w czwartkowym eliminacjach do Mistrzostw Świata z Węgrami po tym, jak w środę doznał kontuzji w treningu.

Napastnik Manchesteru United nie ryzykował meczu w Budapeszcie, ale pozostał z drużyną.

Trener reprezentacji Anglii Gareth Southgate ujawnił w środę, że Sancho miał wątpliwości co do meczu na Puskas Arena.

Powiedział: „Dziś rano mamy mały hit z Jadonem, więc ocenimy go. Myślę, że wszyscy inni są w porządku w meczu”.

Sancho, który nie wykorzystał rzutu karnego w przegranej Anglii w rzutach karnych w finale Euro 2020 przeciwko Włochom w lipcu, rozpoczął swój debiut w Manchesterze United w niedzielę w wygranym 1:0 meczu z Wolverhampton.

„Mecz na Węgrzech ma kluczowe znaczenie dla szans na kwalifikacje”

Southgate uważa, że ​​czwartkowy mecz Anglii na Węgrzech może być „kluczowy” dla szans na awans do Mistrzostw Świata.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Gareth Southgate powiedział, że angielskie eliminacje do Mistrzostw Świata na wyjeździe do Węgier i Polski są „kluczowe” w ich staraniach o dotarcie do Kataru 2022.

Anglia prowadzi w grupie przed Węgrami, a po starciu w Budapeszcie zmierzy się w niedzielę na Wembley z Andorą, a w środę zmierzy się z Polską.

Powiedział: „Myślę, że dwa mecze wyjazdowe w tym tygodniu będą bardzo wymagające. To dobre zespoły. Są oczywiście kluczowymi meczami pod względem kwalifikacji.

– Nie możesz przewidzieć, jakie będą twoje najtrudniejsze mecze, ale wiemy, że Węgry to bardzo dobry zespół i zajmują drugie miejsce w grupie.

„Zespół nabrał pewności dzięki temu, co osiągnęli i postępom, które poczynili, nie tylko tego lata, ale w ciągu ostatnich czterech lat.

„Ale podobnie, musimy zacząć od nowa. Podróż jest w toku, aby dostać szansę w innym wyścigu, takim jak ten w mistrzostwach. Musimy być w najlepszej formie”.

READ  STS Group – kolejne rekordowe wyniki w IV kw. i całym 2022 r. – European Games Industry News

– Psychicznie to dla nas dobry test. Na wyjeździe gramy z 60 000 kibiców i bardzo dobrą drużyną.