Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jacob D.Jackson 1933-2023 | Wiadomości, sport, praca

Struthers – Jacob Decker Jackson, lat 89, zmarł w podeszłym wieku w czwartek, 9 marca 2023 r., podczas pobytu w Memorial Nursing Care w New Middletown.

Jacob, znany rodzinie i przyjaciołom jako „Jake”, urodził się 25 października 1933 roku w Youngstown jako syn zmarłego Davida i Amelii Grace Jackson.

Jake służył w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych podczas wojny koreańskiej, od 1951 do 1954 roku. Jako marynarz służył na pokładzie USS Alcor (AK-259) i został odznaczony Medalem Służby Okupacyjnej Marynarki Wojennej E.

Przez większość życia był współwłaścicielem Zakładu Naprawy Sprzętu Spawalniczego w Lowellville. Firma rozpoczęła się w garażu jego partnera, rozwijała się i prosperowała przez wiele dziesięcioleci, a teraz jest prowadzona przez członków rodziny.

Jake uwielbiał biwakować w każdy weekend i grać w golfa ze swoimi drogimi przyjaciółmi i rodziną, zwłaszcza ze swoim starym przyjacielem Jimmym Summerville. Szczególnie podobał im się 19. dołek! Brał także udział w wielu turniejach w całym swoim życiu, zaczynając od najmłodszych lat.

Zajmował się także stolarstwem i ogrodnictwem, które lubił. Jego nagrodą zawsze było lodowate piwo Stroh.

Jake był oddanym i kochającym ojcem, dziadkiem, bratem i wujem i był kochany przez swoją zżytą rodzinę. Zawsze będzie pamiętany za swoją życzliwość, hojność, bystry dowcip i ozdobne poczucie humoru. Był takim uroczym młodym człowiekiem i wszyscy uwielbiali przebywać w jego radosnej obecności.

Wszyscy, którzy mieli zaszczyt i przywilej go znać, będą nosić w swoich sercach pamięć i miłość do wspaniałej osoby, jaką był. Wszystkim, którzy go znali, będzie go bardzo brakowało.

Jake pozostawił dwie córki, Janet (Ernie) Jackson Winsel z Mount Pleasant w Pensylwanii i Lindę (Jerry) Stillerman ze Struthers. dwoje wnuków, Jeremy Stillerman i Taylor Stillerman; jego siostra, JoAnn (Zane) Rider z West Middlesex w Pensylwanii; I wielu ukochanych siostrzenic i siostrzeńców.

Wraz z rodzicami, Davidem i Amelią Jackson, śmierć Jake’a poprzedzili jego brat David „Doc” Jackson i jego szwagierka Lois; siostra Amelia Grace „Bud” Calzo i jej mąż Vince; rodzeństwo, Albert i Ruthie (Berician) Whitehouse, Robert i Virginia Jackson; oraz ukochane siostrzenice, JoAnn Lapham, Darlene DeGenaro i Shirley Calzo.

READ  Chicago House AC Signage Wojciech Wójcik

Zamiast kwiatów rodzina prosi o datki materialne na rzecz Hospicjum w Dolinie, 9803 Sharrott Road, Polska, OH 44514, ku pamięci Jacoba.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 14:00 do 15:45 w sobotę 25 marca 2023 roku w domu pogrzebowym Davidson-Becker, 11 Spring St. , Struthers. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 w domu pogrzebowym z udziałem księdza Mike’a Piusa, po którym nastąpią pełne honory wojskowe.

Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Jake’a.

(specjalne zawiadomienie)