Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jack Paul wyznaczył termin odnowienia walki z Tommy Fury

Promotor boksu Tyson Fury, który został gwiazdą YouTube, jest gotowy do wyjścia na boisko ze swoim młodszym bratem, ale nie na długo.

Jack Paul nie jest gotowy, by zbyt długo czekać na Tommy’ego Fury’ego.

Bokser, który został YouTuberem, od dawna mówi się, że wchodzi na ring wraz z Furym, pojawiając się na okładce pary 6 sierpnia w Madison Square Garden. Jednak pomimo długiej rozmowy o bzdurach między dwoma obozami nic nie zostało potwierdzone między nimi i teraz przekazał Paulowi Puree podręcznik akceptacji.

„Tommy Fury, odszedłeś w zeszłym roku”, Paul napisał w środę na Twitterze. – W takim razie zgadzasz się teraz ze mną walczyć, ale czy twój tata próbuje cię znowu wyciągnąć? Daliśmy ci wszystko, o co prosiłeś.

Paul napisał „24 godziny” do Fury [to] Wyjaśnij rzeczy „lub powtarzające się walki między nimi zostaną ponownie porzucone, być może na dobre.

Ostatnie komentarze ojca Tommy’ego, Johna Fury’ego i mistrza wagi ciężkiej WBC, Tysona Fury’ego, że Paul jest „klaunem”, są problematyczne.

„Ludzie mówią mi, że Tommy prowadzi rozmowy z tym klaunem z zagranicy” – powiedział John Fury. Film na Instagramie został wydany w poniedziałek. – To nieprawda. Nie mam z tym nic wspólnego. To kupa….

„Nie lubię kojarzyć nikogo z tymi ludźmi. To tylko paczka spycharek. Youtuberzy.