Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Isabelle Huppert w kreacji Balenciagi na premierze „Maestro” na Festiwalu Filmowym w Wenecji oraz Giornati degli Auttori

Isabelle Huppert w kreacji Balenciagi na premierze „Maestro” na Festiwalu Filmowym w Wenecji oraz Giornati degli Auttori

Isabelle Huppert była obecna na premierze filmu „Maestro” na Festiwalu Filmowym w Wenecji w serwisie Netflix w sobotę (2 września), po 20. edycji Giornate Degli Autori.

Ten Kurort Balenciagi 2024 Srebrna sukienka wywołała wiele akcji, gdy szła po czerwonym dywanie.

Od razu przypomniała mi się sukienka Naeema Khana, którą Evangeline Lilly miała na sobie na lutowej premierze Ant-Man And The Wasp: Quantumania w Londynie.

Chociaż zazwyczaj wolę ostrzejszą stronę stylu Isabelle, aby uzyskać trochę więcej połysku, ta tłusta i mokra fryzura zaskakująco mnie przekonała.

Normalnie to całkowicie ostudziłoby mój entuzjazm, ale ona ma takie podejście.

Kurort Balenciagi 2024
WENECJA, WŁOCHY – 01 WRZEŚNIA: Isabelle Huppert bierze udział w sesji zdjęciowej w 20. edycji Giornate Degli Autori (Dni Wenecji) podczas 80. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji 2023 1 września 2023 r. w Wenecji, Włochy.  (Zdjęcie: Maria Moratti/Getty Images)

W piątek francuska aktorka założyła róż na 20. gali Giornate Degli Autori Drapowana sukienka Balenciaga z szarfą przy szyi.

Podoba mi się kolor, drapowane detale i ich silna obecność w tej sukience, ale nie podoba mi się ten projekt.

To takie chaotyczne, a te buty są znienawidzone.

Nieczęsto zdarza się, aby Isabelle pojawiała się na czerwonym dywanie, w którym nie mogłam w pełni uczestniczyć, ale zawsze musi być ten pierwszy raz.

Zakładam, że zmarszczki na całej sukience były zamierzone.

Cartiera Biżuteria dopełniła oba stylizacje.

Projektant: Jonathan Huggett. Wizażystka: Morgan Martini.

Źródło: Kate Green/Getty Images dla Netflix i Vogue.com oraz Maria Moratti/Getty Images


Sklep Wygląd

Zastrzeżenie FTC: Pamiętaj, że mogę otrzymać prowizję, gdy klikniesz linki i dokonasz zakupów. Nie ma to jednak wpływu na moje oceny.

READ  Raport mówi, że Rosja wstrzymała dostawy gazu do Polski, co wskazuje na eskalację przeciwko Unii Europejskiej”.