Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Iron Man otrzymuje grę wideo od Dead Space Remake Studio od EA

Słynny bohater Marvela Człowiek z żelaza Dostajesz grę jednoosobową, trzecioosobową, akcji i przygodową od Motive, studia stojącego za nadchodzącą grą Remake Dead Space, wydawca EA powiedział we wtorek. Pozwoli ci zagrać jako Mściciel zastępca Tony’ego Starka w oryginalnej historii, która skorzysta z „bogatej historii” postaci.

Na czele zespołu programistów stoi Olivier Prolix, który w zeszłym roku wyprodukował znakomitą pracę strażnicy Galaktyki Gra i zauważył, że jego zespół „cieszył się dużą swobodą” z projektem.

„Mamy świetną okazję, aby stworzyć nową i wyjątkową historię, którą możemy nazwać własną” – powiedział Prolix w oświadczeniu. „Marvel zachęca nas do tworzenia czegoś nowego. Mamy dużą swobodę, co jest bardzo atrakcyjne dla zespołu”.

Dyrektor kreatywny Marvel Games, Bill Roseman, powiedział, że jest podekscytowany współpracą z Motive, który wcześniej pracował nad kampanią dla jednego gracza w 2017 roku. Gwiezdne wojny: Battlefront 2 Bitwa kosmiczna 2020 Gwiezdne wojny: eskadry.

„Ich doświadczenie, oferujące oba światy ugruntowanej rozrywki i ekscytującej rozgrywki – w połączeniu z ich prawdziwą pasją do ikony pancernej – będzie napędzać nasze dążenie do dostarczenia listu miłosnego do legendarnego bohatera w formie najlepszej gry wideo Iron Man.” Rosemann powiedział w oświadczeniu.

Gra jest wciąż w fazie przedprodukcyjnej, więc może minąć trochę czasu, zanim zobaczymy jakąkolwiek rozgrywkę, dowiemy się, na jakich platformach będzie dostępna lub otrzymamy wskazówkę o dacie premiery. Będziemy musieli tylko wpatrywać się w zwiastun, dopóki projekt nie będzie daleko, wyobraź sobie różne tarcze, którymi będziemy mogli latać (skrzyżować palce normatywny A promet Z którego).

We wtorkowym ogłoszeniu zauważono również, że Iron Man jest „pierwszą z kilku nowych gier” w nowej współpracy Marvela i EA, co sugeruje, że wkrótce usłyszymy o grach obyczajowych. CNET skontaktowało się z EA i Marvel, aby to potwierdzić, ale jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

READ  Perspecta przyznała 71 milionów dolarów programowi aktualizacji systemu analizy i prognozowania pogody kosmicznej dla sił kosmicznych USA

Iron Man nie jest jedynym Avengerem, który zapowiedział grę dla jednego gracza w ostatnich tygodniach — Kapitan Ameryka i Czarna Pantera z zestawu WWII zostały ujawnione podczas Disney D23 Show na początku tego miesiąca. Gra strategiczna Marvela, Midnight Suns, również ma się ukazać 2 grudnia.


Teraz graj:
Patrz na to:

Straciłem rozum na Strażnikach Galaxy Roller Coaster


12:28