Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Inżynieria misji cyfrowych i świadomość przestrzeni kosmicznej dla Ansys – chroni bezpieczeństwo narodowe i globalne – SatNews

Prezentowane przez artystę (Northrop Grumman)

„Ansys ma zaszczyt współpracować z DARC w celu wspierania cyfrowego projektowania i walidacji krytycznego systemu bezpieczeństwa narodowego USA”.

Ansis inicjatywy rządowe (AGI), Ansys Corporation (NASDAQ: ANSS), wspierana przez Northrop Grumman w opracowywaniu, testowaniu i dostarczaniu zaawansowanego radaru głębokiego kosmosu (DARC) w celu wsparcia misji uświadamiania przestrzeni kosmicznej Dowództwa Systemów Kosmicznych (USSF) Dowództwa Systemów Kosmicznych (SSC).

Nieograniczone możliwości
Aby przełamać granice projektowania i misji, Ansys daje inżynierom możliwość sprawdzenia, jak ich pomysły sprawdzają się w odniesieniu do milionów zmiennych.

Integrując najlepsze w swojej klasie rozwiązania firmy Ansys do symulacji misji cyfrowych i rozwiązania inżynieryjne, Northrop Grumman stworzył podwójne otwarte środowisko modeli cyfrowych o wysokiej rozdzielczości. Northrop Grumman będzie również używać produktów Ansys do skanowania systemów częstotliwości radiowych, przeprowadzania analiz na poziomie misji i wykorzystywania możliwości wątku cyfrowego.

„Ansys ma zaszczyt współpracować z DARC w celu wspierania cyfrowego projektowania i walidacji tego ważnego systemu bezpieczeństwa narodowego USA” Powiedziała Shane Emsweller, starszy wiceprezes ds. produktów w firmie Ansys. „Wykazano, że nasze cyfrowe rozwiązania inżynieryjne i symulacyjne przyspieszają rozwój i ulepszanie złożonych produktów w wiodących organizacjach inżynierskich na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że przyniosą one korzyści zespołowi Northrop Grumman DARC w ten sam sposób.”

Ten wstępny kontrakt DARC obejmuje zaprojektowanie, opracowanie i dostawę systemu Site 1, który ma zostać ukończony w 2025 roku. Firmy współpracują również nad dwoma dodatkowymi lokalizacjami radarowymi, które mają być strategicznie rozmieszczone na całym świecie.

READ  Niesamowity „pierścień Einsteina” został zauważony przez teleskop Hubble'a 3,4 miliarda lat świetlnych od Ziemi