Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Interwencje ucieczki, dziesięciocentówki spadają, szalone łapanie

Interwencje ucieczki, dziesięciocentówki spadają, szalone łapanie

Youngstown, Ohio (WKBN) – Ostatni tydzień sezonu zasadniczego oznaczał, że był to jeden z naszych najlepszych meczów tygodnia, a drużyny z całej Doliny nie zawiodły!

Zagraj numer 5: West Branch / Salem jeździł tam i z powrotem w sobotni wieczór; Rozgrywający wojownik Drew Deshilds rzucił się, ścisnął, odciął jednego i pozostał na granicy, ślizgając się i unikając kwakrów, skacząc przez boisko i Boston Molynax, który znajduje się głęboko w rejonie Salem.

Play #4: Nasz ostatni mecz tygodnia w sezonie zasadniczym był pod znakiem szumu. Ashton O’Brien przerwał ingerencję. Ukryty stadion i został schwytany przez Aleca Delsignore. Mooney dostał najlepszą ofertę, Urszulanka wygrała konkurs.

Play #3: Wracając do West Branch, DeShields zakończył tę przewagę, znajdując Christiana Martiga, który złapał masywnego, podczas sprintu, aby zapewnić przyłożenie, jedno z jego trzech przyłożeń od DeShieldsa, który miał łącznie 6 przyłożeń dla swojego króla.

Odtwórz #2: Udajemy się do Struthers, gdzie gorące dzikie koty, Alec Grzyb zachował opcję czytania i uderzył w linię boczną, zanim ponownie ją przeciął, a polska obrona zawirowała wokół niego, zanim wkroczył na linię 10 jardów, pomagając Cats w zapewnieniu piątego z rzędu zwycięstwa i meczu play-off u siebie.

Odtwórz nr 1: Canfield zamyka rozstawienie nr 2, zmierzając do play-offów, Częściowo dzięki tym dwóm: Brock Lowry machnięciem nadgarstka, Gavin Ramon w dół boiska z wyciągniętą ręką. Lądowanie w Canfield. Kolejne spojrzenie na najlepszą grę w ostatnim tygodniu sezonu zasadniczego Ramona z Canfield.

READ  David T McIlroy 1949-2022 | Wiadomości, sport, praca