Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Internetowy program kabaretowy ze studentami YSU | Wiadomości, sport, praca

Powitanie wiosny Jest to temat koncertu w stylu kabaretu z udziałem studentów Uniwersytetu Stanowego w Youngstown, który rozpocznie się online w piątek.

Przedstawienie jest ostatnim projektem dla studentów nowo utworzonego kursu Style śpiewu, Zachęca to uczniów do odkrywania wszystkich rodzajów śpiewu, innych niż tylko teatr muzyczny. Studenci przesłali do komisji wydziałowej trzy piosenki, z których każda została wybrana. Następnie studenci nagrywali wybór na wideo, a te występy zostały połączone, aby stworzyć koncert.

Według Marii Fenty Denison, koordynatora programu Teatru Muzycznego, „Wiosna to odnowa, czas na nowy początek. Tegoroczny powinniśmy świętować bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Te piosenki nas uszczęśliwiają. Nasz album to zbiór melodii, zarówno klasycznych, jak i nowych, które pomagają pamiętamy wiele rodzajów miłości i zmuszamy nas do pragnienia wychodzenia na zewnątrz i czucia naszych stóp w trawie, wiary w siebie nawzajem i odczuwania zadowolenia ”.

Charakterystyczne piosenki i wykonujący je studenci to: „Dobre uczucie” Torrance Pagushak, Saxonburg, Pensylwania; „Moja przyszłość,” Lexi Denny, Canfield; Kanion Księżyca Lexi Cerny, Pittsburgh; „Oni się zmieniają” Elise Fargo, Westerville; „Kiedy nic nie mówisz”, Samantha Jord, Polska; „Syn Matki Natury”, Meredith Paloo, Sharpsville, Pensylwania; „To wszystko do teraz”, Mitchell Sharp, Ploet; „Jak ja cię chcę” Destiny Thompson, Akron; W niedziele rodzaj miłości, Lacey Farina, Schenectady, Nowy Jork; „Ludzie pomagają ludziom”, Haley Tora, Canfield; „Mam nadzieję, że umiesz tańczyć” Bill Elliott, indyjskie jezioro

Program rozpocznie się o 19:30 w piątek na kanale YouTube Cliffe College i można go oglądać bezpłatnie.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Poland Bulldogs vs West Branch Warriors High School Football