Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Interfejs użytkownika Half-Life 2 przygotowuje Steam Deck • Eurogamer.net

Wraz z zbliżającym się udostępnieniem publicznie pierwszej partii Steam Decks, Valve po cichu pracuje za kulisami, aby zoptymalizować wrażenia, aby gra na przenośnym urządzeniu była jak najbardziej dostępna.

Wydaje się, że te optymalizacje prowadzą do aktualizacji starszych tytułów. Valve wypuściło aktualizację beta gry Half-Life 2, która nadaje interfejsowi gry lifting.

Zauważony przez użytkownika Twittera, gabfollower, nowy interfejs użytkownika wydaje się o wiele bardziej przyjazny dla joysticka, ale ma też dodatkową zaletę lepszego skalowania na wyświetlaczach o wysokiej rozdzielczości (poważnie, spróbuj uruchomić grę na nowoczesnym wyświetlaczu, menu jest małe!).

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz obsługę plików cookie, aby wyświetlić.

Gabefollower podał również pomocne instrukcje, jak uzyskać dostęp do wersji beta, jeśli chcesz ją wypróbować samodzielnie: po prostu wejdź do okna właściwości gry na Steam, wybierz „aktualizacje beta” w zakładce Beta i dodaj „-gamepadui” w sekcji Uruchom Opcje.

Half-Life 2 został wydany w 2004 roku jako następca docenionego przez krytyków oryginału z 1998 roku.

Rzadko też zdarza się, aby prawie dwie dekady gry dostawały aktualizacje, ale z drugiej strony rzadko zdarza się, aby Valve wypuszczało gry.

READ  „Beyond Expectations”: najnowsza wersja Zeldy od Nintendo cieszy się uznaniem krytyków | Legenda Zeldy