Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Insomniac Games może mieć trzecią ekskluzywną grę AAA na PS5 w fazie rozwoju

Insomniac Games może mieć trzecią ekskluzywną grę AAA na PS5 w fazie rozwoju

Zdjęcie: Push Square

Nie ma wątpliwości, że Insomniac Games trzyma tę generację dla Sony. Nie lekceważymy wysiłków innych własnych studiów PlayStation, ale trzeba przyznać, że Marvel’s Spider-Man 2 będzie miał trzeci Dotychczasowe wydanie PS5 – czwarty Jeśli weźmiesz pod uwagę, Marvel’s Spider-Man Remastered również został gruntownie przerobiony.

Oprócz bardzo oczekiwanego Marvel’s Wolverine, deweloper z Burbank wydaje się mieć trzeci, niezapowiedziany projekt, który jest obecnie w produkcji. Erin Eberhardt, Były pracownik Blizzardatytuł jest wyświetlany jako część pliku Uniwersytet na pełnych żaglach Seminarium udostępnione w mediach społecznościowych. Obecnie jest kierownikiem projektu w firmie deweloperskiej.

powtarzać dwa razy Że gra jest niezapowiedziana i nie mogą o tym mówić, więc jesteśmy prawie pewni, że to nie Marvel’s Spider-Man 2 ani Marvel’s Wolverine, inaczej pewnie by tak powiedzieli. Chciałaby również podkreślić, że gra, nad którą pracuje, jest grą AAA, więc nie jest to projekt poboczny — przypuszczalnie będzie to kolejna wielka rzecz.

Oczywiście, jest to prawie niemożliwe do przewidzenia Dokładnie Tym, czym może być ta gra, jest to, że kilka lat temu deweloper wypożyczał grę wieloosobową, więc czas byłby zgodny z tym, że Eberhardt powiedział, że zbliża się pierwsza rocznica pracy w studiu. Sony najwyraźniej szukało gry wieloosobowej, a Insomniac Games z pewnością nie jest obce temu gatunkowi.

Zrozumiałe jest, że prawdopodobnie będziemy musieli poczekać, aż pojawi się Marvel’s Spider-Man 2, zanim dowiemy się więcej o tym, co dalej od twórcy Ratchet & Clank – i nadal musi dać nam odpowiedni smak Marvel’s Wolverine. Jednak ekscytujące jest wiedzieć, że najbardziej pracowite studio Sony już pracuje nad kolejną produkcją, Następny Wielka rzecz.

READ  Oto 5 rodzajów sezonów, w które możesz grać jak w Elden Ring • Eurogamer.net