Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

InSite, 7R sprzedaje centrum badawczo-rozwojowe BWI w Polsce funduszowi REICO |  Aktualności

InSite, 7R sprzedaje centrum badawczo-rozwojowe BWI w Polsce funduszowi REICO | Aktualności

Fundusz zarządzany przez REICO Investiční Společnost řeské Spořitelny (REICO IS S) nabył centrum badawczo-rozwojowe w Polsce w ramach joint venture pomiędzy 7R i amerykańskim inwestorem InSite Real Estate.

Polski deweloper 7R poinformował, że sprzedał centrum badawczo-rozwojowe Grupy BWI w Polsce za 27,3 mln euro funduszowi dzierżawy długoterminowej REICO.

Opracowany przez 7R w 2020 roku i wydzierżawiony producentowi części samochodowych BWI, ma 11 000 metrów kwadratowych powierzchni laboratoryjnej i biurowej.

Tomáš Jandík, prezes zarządu REICO IS S, powiedział, że nabyta nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w województwie małopolskim, w pobliżu krakowskiego lotniska, około 1 km od autostrady A4, która łączy kraj z Niemcami. Ukraina na zachodzie i wschodzie.

Tomasz Kostrzewa, starszy dyrektor inwestycyjny w 7R, powiedział: „Centrum Grupy BWI jest samowystarczalne energetycznie. Budynek posiada również własną studnię i efektywnie zarządza wodą w całym kampusie.

Rukasz Jachna, Chief Capital Market Officer i członek zarządu 7R, powiedział, że 7R opracowało nieruchomość w ramach strategii typu build-suit – od zakupu gruntu po zaspokojenie wszystkich potrzeb operacyjnych, technicznych, środowiskowych i personalnych najemcy.

Jasna poinformowała, że ​​do 2021 r. 7R sprzeda 17 projektów o wartości prawie 400 mln மில்லியன்.

Kliknij tutaj, aby przeczytać najnowsze wydanie najnowszego magazynu IPE Real Assets.

READ  Polska: Trwają poszukiwania 7 osób, które zaginęły w czasie wybuchu miny lądowej