Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Infosys Tennis Fever: po Rafaelu Nadalu gigant IT dołącza do Igi Schwateck jako globalnej ambasadorki marki

Infosys Tennis Fever: po Rafaelu Nadalu gigant IT dołącza do Igi Schwateck jako globalnej ambasadorki marki

Infosys, indyjska firma świadcząca usługi IT, ogłosiła wieloletnią współpracę z tenisistką Igą Świątek. Jest czterokrotną zwyciężczynią Wielkiego Szlema, a od 22 kwietnia zajmuje pierwsze miejsce na świecie przez rekordowe 70 kolejnych tygodni.

Salil Parekh, dyrektor generalny i dyrektor zarządzający Infosys, powiedział: „Z radością witamy nową Ambasadorkę Marki Infosys – Igę Świątek – mistrzynię Polski, która stanęła przed ogromnymi wyzwaniami, aby zostać najlepszą tenisistką na świecie i która była inspiracją dla wszystkich, którzy pragną kierować swoją przyszłością.Jego ciągła ewolucja Podróż transformacji cyfrowej, którą wielu naszych klientów podejmuje we współpracy z nami, aby stać się mistrzami w swoich branżach.

Ega jest także ogromną inspiracją dla utalentowanych kobiet, a Infosys będzie z nią współpracować, aby inspirować młodych ludzi, zwłaszcza kobiety, do dalszego rozwoju i kontynuowania kariery w dziedzinach STEM, które są niezbędne dla naszej przyszłości. „Wszyscy w Infosys życzymy EGA wszystkiego najlepszego na przyszłość” – dodał.

Wcześniej firma informatyczna ogłosiła, że ​​zatrudniła tenisistę Rafaela Nadala jako globalnego ambasadora marki.

Podczas spotkania u boku Nadala Schwentek powiedziała: „Jestem zachwycona współpracą z organizacją taką jak Infosys, która wnosi swoją wiedzę technologiczną, aby zmienić doświadczenia tenisa dla tak wielu ludzi. Chociaż tenis i technologia mogą na pierwszy rzut oka wydawać się bardzo różne, mają ze sobą wiele wspólnego – m.in. myślenie strategiczne, uczenie się i rozwój w każdej sytuacji, umiejętność rozwijania swojej gry i adaptacji.

„Jestem również pod wrażeniem wszystkiego, co Infosys robi poza terenem, aby stworzyć więcej możliwości, które pozwolą ludziom, firmom i społecznościom ruszyć w przyszłość. Poprzez Infosys naszym celem jest także inspirowanie ludzi, zwłaszcza młodych kobiet, do przygotowania się do odgrywania potężnych i znaczących ról na świecie. Nie można żyć i prosperować bez silnych umiejętności i wiedzy cyfrowej.

READ  Jeżeli sytuacja nie zostanie rozwiązana, Ukraina będzie musiała bronić swoich działań

Tenisowe powiązania Infosys to nie tylko nowi globalni ambasadorzy marki. Firma jest partnerem w dziedzinie innowacji cyfrowych turniejów ATP Tour, Roland Garros, Australian Open i International Tennis Hall of Fame.