Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Indyjsko-polski film „Nie znaczy nie” przełożony z powodu niepewności COVIDNie znaczy nie


© IANS
Nie znaczy nie

Mumbai, 5 listopada (IANS) Data premiery „No Means No” Vikasha Vermy została przesunięta, ponieważ reżyser uważa, że ​​to nie jest odpowiedni moment na wydanie tego filmu. Reżyser wcześniej planował wydanie go do 5 listopada. Ale teraz, biorąc pod uwagę scenariusz, przesunął datę.

„To nie jest czas na międzynarodowy film, taki jak „Nie oznacza, nie”, nie może on zostać wydany na całym świecie jednocześnie, gdy większość granic jest zamknięta, a turyści są poddawani obowiązkowej kwarantannie w oczekiwaniu i niepewności trzeciej fali” – mówi.

„Kina są obsadzone w 50 procentach, a kina jednoekranowe nie są gotowe. Nawet w transporcie publicznym dozwolone są tylko osoby w pełni zaszczepione, podczas gdy wielu nadal dostaje tylko pierwszą dawkę. To czyni nas bezbronnymi, a nie chcę podjąć jakiekolwiek ryzyko z moimi fanami. Tak więc czerwiec 2022 byłby idealnym czasem, kiedy można zapewnić pełne bezpieczeństwo.

Film indyjsko-polski „Nie znaczy nie” był kręcony przede wszystkim w Polsce. Zawiera Dhruv Verma, Gulshan Grover, Sharad Kapoor, Deepraj Rana, Neetu Chandra i kilka nowych twarzy, takich jak Kat Kristan i Anna Adore. Film obejrzy także znana polska aktorka Anna Józek, a także Natalia Buck, Seluja Cech, Jerzy Handslick i Paul Cech.

No Means No ukaże się 17 czerwca 2022 roku.

– Jans

ila/kr

READ  Discovery TVN wydaje ostrzeżenie o kanale