Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Indyjskie powstanie w wyborach stanowych | Wiadomości, sport, praca

COLUMBUS — lokalna drużyna piłki nożnej z południa wdziera się na swoich przeciwników i rośnie w wyborach stanowych.

Indianie rozpoczęli 4:0 i zajęli 10. miejsce w VII lidze w drugim plebiscycie piłkarskim Associated Press w tym sezonie.

Ostatni niepokonany zespół w hrabstwie Columbiana, Southern, wygrywa zrównoważony atak biegowy i obronę karną, która ogranicza przeciwników, średnio o 10,5 punktu na mecz.

Indianie w piątek przyjmą Kolumbię bez zwycięstwa. W rzeczywistości siedmiu najlepszych przeciwników Południa odniosło siedem zwycięstw w ciągu czterech tygodni.

South Range (4-0) pozostaje czwarty w Division Five, podczas gdy West Range (3-1) wspina się o siedem punktów na siódme miejsce w Division 4.

Raiders przetrwali ostatnie dwa tygodnie odnosząc 34-21 zwycięstwo nad Central Catholic Canton i 23-13 zwycięstwo nad Struthers.

Mają zwycięską passę 24 meczów w sezonie zasadniczym w piątkowym meczu u siebie z Polską.

West Branch ponownie wypuszczał duże liczby w tym sezonie z Dru DeShields w kwartałach.

W czterech meczach DeShields ukończyli 76 ze 119 podań (64%) na 1187 jardów i 12 przyłożeń bez przechwytów.

Miał pięć podań przyziemienia w wygranym 38-14 meczu z Ridgewood w piątek, co dało mu rekord kariery z 61 podań przy przyziemieniu. To przełamuje 59 znak wyznaczony przez Steve’a McNeely’ego w latach 2005-07.

W ciągu najbliższych trzech tygodni Warriors zagrają z trzema drużynami bez zwycięstwa (Howland, Minerva, Marlington).

Jedyną porażką West Branch była decyzja 34-31 na korzyść Canfielda w otwierającym sezon.

Canfield (4:0) zajmuje drugie miejsce w trzeciej lidze iw piątek zagra z siódmym rozstawionym Youngstown Chaney (4:0). Głównym trenerem Chaney jest Seth Antram, absolwent Crestview High School z 2002 roku.

Również w Dywizji III, Urszulanka w Youngstown (3-1) jest na 14 miejscu, a Alliance (3-1) na 16 miejscu.

Sojusz, który zdobył średnio 50,0 punktów w ostatnich trzech meczach, będzie grał przez następne trzy tygodnie na trasie (Central Catholic Canton, Salem, Carrollton).

READ  W tym tygodniu w historii: Policjanci dołączają do czwartej grupy | Wiadomości, sport, praca

Katolicy Canton Central przegrali z South Ring w wieku 34-21 lat i pokonali Salem w wieku 35-31 lat w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

W dywizji czwartej Steubenville (4:0) był czwarty, a Gerrard (4:0) szósty.

14 rozstawiony z Dover Steubenville będzie gospodarzem DII w piątek w niepokonanym meczu.

Gerrard zagra w piątek w Lakeview i będzie gospodarzem South Ring 23 września.

Malvern (4-0) zajął szóste miejsce w VI dywizji. Piątkowe Hornets zagrają z Ridgewood, który w zeszły piątek przegrał 38-14 z West Branch.

Siódme miejsce to Toronto (4:0) na piątym i Louisville (4:0) na 16. miejscu.

Toronto (4:0) pokonał Buckeye Local 46-25 w piątek po tym, jak przegrał w pierwszej kwarcie lidera Zana Kinseya z powodu kontuzji.

Jego młodszy brat, rozgrywający Zip Kinsey, odpowiedział rzucając na 178 jardów i cztery przyłożenia na 21 noszeniach i podając na 147 jardów i kolejny punkt.

Toronto gości Oak Glen bez wygranej w piątek. Pięciu najlepszych konkurentów Toronto (Walesville, Wschodnia Palestyna, Lizbona, Buckeye Local, Oak Glen) podzieliło się sześcioma zwycięstwami.

Louisville pokonał Springfield, 42-24 lata, w piątek po raz pierwszy od 2010 roku.

Vinny Balloni rzucił na 333 jardy i pięć przyłożeń, aby przesunąć swoje podanie do 1168 jardów z 21 przyłożeniami i bez przechwytów.

Rockets zagrają w piątek 4-0 z Jacksonem Meltonem. Lowellville zdobywa średnio 47,3 punktu na mecz, podczas gdy Jackson-Milton traci tylko 8,8 punktu na mecz.


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej