Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Indyjska wiza pracownicza dla obywateli Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, RPA, Izraelczyków i Polaków

komunikat prasowy

Opublikowano 20 kwietnia 2023 r

Indyjska wiza pracownicza dla obywateli USA

Podróże służbowe stały się normą w dzisiejszym środowisku. Częsta jest również współpraca międzynarodowa, dlatego w ostatnich latach wzrosła liczba wniosków o wizę e-biznesową. Jako obywatel USA ubieganie się o biznesową e-Visę do Indii jest proste. Jeśli planujesz odwiedzić Indie w celach biznesowych lub biznesowych, obywatele USA są zobowiązani do ubiegania się o indyjską wizę biznesową. Na szczęście niektóre kraje, takie jak Indie, zakończyły procedurę online. Od 2014 r. rząd Indii udostępnia wizę indyjską obywatelom USA w formie internetowego formularza wniosku. Życie wszystkich osób podróżujących w interesach jest ułatwione dzięki e-Visa do Indii. Indyjska wiza e-biznesowa to oficjalny dokument, który umożliwia wjazd i podróżowanie po Indiach w celach biznesowych, takich jak udział w spotkaniach biznesowych/technicznych, udział w wystawach, targach itp. Łączny pobyt łączony przez 180 dni od daty pierwszego wjazdu do kraju. Indyjska wiza e-biznesowa jest ważna przez rok od daty wydania. eVisa do Indii ułatwiła życie wszystkim osobom podróżującym służbowo. Jako obywatel USA bardzo łatwo jest ubiegać się o e-wizę biznesową do Indii. Teraz możesz zrobić wszystko z domu lub biura za pomocą jednej aplikacji online.

Jakie są wymagania dotyczące indyjskiej wizy pracowniczej?

 • Kopia paszportu w formacie PDF.
 • Cyfrowe zdjęcie paszportowe w formacie JPEG.
 • Kopia wizytówki w formacie PDF.
 • Karta kredytowa/debetowa do uiszczenia opłaty za e-Visę.
 • List z zaproszeniem biznesowym
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej

Indyjska wiza biznesowa dla obywateli Polska

E-Visa do Indii dla obywateli brytyjskich to wiza cyfrowa, którą można uzyskać online w ciągu kilku minut. Umożliwia obywatelom brytyjskim uzyskanie wizy na wjazd do Republiki Indii bez konieczności wizyty w ambasadzie. Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej jest jednym ze 170 krajów, w których mieszkańcy mogą ubiegać się o wizę do Indii przez Internet. Jeśli chcesz odwiedzić Indie w celach biznesowych lub biznesowych, obywatele Wielkiej Brytanii są zobowiązani do ubiegania się o indyjską wizę biznesową. Podróżny może korzystać z indyjskiej usługi e-Visa, o ile posiada ważny paszport brytyjski. Od momentu uruchomienia w 2014 r. platforma internetowa przyspieszyła i ułatwiła obywatelom Wielkiej Brytanii uzyskanie wizy do Indii. Odwiedzający z Wielkiej Brytanii mogą otrzymać e-Visę na potrzeby turystyki, biznesu lub leczenia w Indiach. India e-Business Visa umożliwia obywatelom Wielkiej Brytanii wjazd do Indii w celach biznesowych. Posiadacze brytyjskich paszportów mogą między innymi uczestniczyć w spotkaniach i konferencjach, zakładać nowe firmy w kraju, podpisywać umowy i zatrudniać pracowników. Warunki e-Visy biznesowej do Indii dla obywateli Wielkiej Brytanii są następujące: Jest ważna przez jeden rok kalendarzowy od daty wystawienia. Zapewnia posiadaczom brytyjskich paszportów wielokrotne wizyty w Indiach. Obywatele Wielkiej Brytanii mogą przebywać w Indiach przez maksymalnie 180 dni. Indyjska e-Visa dla obywateli brytyjskich to elektroniczne zezwolenie na wjazd. Zajmuje to mniej czasu i jest bardziej dostępne, ponieważ aplikacja e-Visa jest w 100% dostępna online. Pozwala podróżnym z Wielkiej Brytanii na uzyskanie wizy Republiki Indii bez konieczności udawania się do ambasady.

READ  Chorwacja spodziewa się ożywienia gospodarczego w związku z przygotowaniami do przyjęcia euro

Dokumenty wymagane do wizy indyjskiej dla obywateli brytyjskich

 • Brytyjski paszport musi być ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty przyjazdu do Indii. Paszport musi mieć również co najmniej dwie puste strony, aby urzędnik imigracyjny mógł je stemplować po wjeździe do Indii.
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Cyfrowa (zeskanowana) kopia strony biograficznej paszportu
 • Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, aby pokryć opłatę manipulacyjną.

Wiza indyjska dla obywateli RPA

Branża turystyczna w Indiach szybko się rozwija, a rząd szuka sposobów na jej rozszerzenie. W rezultacie rząd Indii wprowadził indyjską e-Visę, aby zachęcić podróżnych z całego świata do odwiedzenia Indii. Mieszkańcy RPA mogą ubiegać się o wizę indyjską za pomocą elektronicznego wniosku od 2014 r. Goście z Republiki Południowej Afryki mogą odwiedzić Indie, uzyskując indyjską e-wizę. Obecnie obywatele 166 krajów mogą ubiegać się o indyjską e-Visę i ją otrzymać. Powód Twojej wizyty określa typ e-Visy, której potrzebujesz. Jeśli odwiedzający chcą wjechać do kraju w celach turystycznych, muszą uzyskać turystyczną e-Visę do Indii. Turystyczna e-Visa – pobyt w Indiach przez okres 30 dni od daty wjazdu do Indii. Ten typ jest pojedynczym wpisem i nie można go rozszerzyć. Jeśli celem Twojej wizyty jest prowadzenie działalności gospodarczej, będziesz potrzebować biznesowej e-Visy do Indii. Wiza e-biznesowa: pobyt w Indiach przez 365 dni z wieloma wjazdami. Jednak ten rodzaj wizy nie pozwala na pobyt dłuższy niż 180 dni na raz. Jeśli podróżny odwiedza kraj w celu leczenia, musi ubiegać się o elektroniczną wizę medyczną. Elektroniczna wiza medyczna: pobyt w Indiach przez okres 60 dni od daty wjazdu do Indii z potrójnym wjazdem. Ubieganie się o e-Visę do Indii jest bardzo prostym procesem, który można wypełnić online i oszczędza podróżnym kłopotów związanych z udawaniem się do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę.

READ  Włoski premier chce nadać priorytet krytyce

Jakie rodzaje wiz mogę otrzymać?

 • Turystyczna wiza elektroniczna.
 • e-wiza dla biznesu.
 • e-wiza medyczna.

Dokumenty wymagane dla obywateli Republiki Południowej Afryki

 • Wszyscy podróżni muszą posiadać paszport ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia do Indii
 • Ważna metoda płatności (taka jak karta debetowa/kredytowa) do uiszczenia opłaty za e-wizę.
 • Twoje cyfrowe zdjęcie (musi być zrobione niedawno, nie może wykonywać żadnych gestów i musi mieć białe tło).
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.

Wiza indyjska dla obywateli Izraela

Wizyta w Indiach jest niesamowitym przeżyciem, ponieważ istnieje tak wiele krajobrazów i smaków do odkrycia. Od parków narodowych, przez dzikie safari, białe piaszczyste plaże i mistyczne miejsca kultu religijnego po liczne autentyczne festiwale, rozległe świątynie, jaskinie, forty i rzeźby, Indie oferują mnóstwo opcji na niezapomnianą wycieczkę. Rząd Indii udostępnił obywatelom Izraela wizę indyjską jako formularz wniosku online od 2014 r. Obywatele 169 krajów mogą teraz ubiegać się o wizę do Indii przez Internet. Przyjazdy turystów do Indii stopniowo wzrastały w ostatnich latach, szczególnie po wprowadzeniu indyjskiej e-Visy w 2015 r. Posiadacze izraelskich paszportów są zobowiązani do uzyskania e-Visy, aby udać się do Indii. Wiza turystyczna do Indii pozwala izraelskim podróżnikom odwiedzać przyjaciół i rodzinę w Indiach, a także brać udział w zajęciach, takich jak rekolekcje jogi. Sprzedaż, spotkania biznesowe, rekrutacja i inne podobne działania biznesowe są dozwolone w ramach India e-Business Visa. Wreszcie indyjska wiza e-medyczna umożliwia poszukiwanie leczenia w Indiach. Trzy rodzaje wiz indyjskich dla obywateli Izraela mają różne okresy ważności, a dozwolona liczba wjazdów to: Turystyczna e-Visa: podwójny wjazd na okres do 90 dni z ważnością jednego roku. Wiza e-biznesowa: podwójny wjazd na maksymalnie 180 dni z rocznym okresem ważności. Elektroniczna wiza medyczna: potrójny wjazd na maksymalnie 60 dni. Dzięki eVisa do Indii proces ubiegania się o wizę dla obywateli Izraela i innych kwalifikujących się krajów został znacznie uproszczony, ponieważ wszystkie dokumenty można składać online.

Rodzaje wiz elektronicznych dla obywateli Izraela

 • Turystyczna wiza elektroniczna
 • e-wiza dla biznesu
 • e-wiza medyczna

Dokumenty wymagane dla obywateli Izraela

 • Ich izraelski paszport, ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty wjazdu do Indii
 • Ważny adres e-mail, na który zostanie wysłana indyjska e-Visa
 • Karta kredytowa lub debetowa do uiszczenia opłaty za e-Visę
 • Cyfrowa kopia strony biograficznej paszportu
 • Niedawne kolorowe zdjęcie izraelskiego podróżnika, podobne do paszportu
READ  UE omawia sankcje energetyczne, gdy Włochy zajmują willę rosyjskiego kierowcy F1

Wiza indyjska dla obywateli polskich

Rząd Indii podjął kroki w celu ułatwienia wjazdu turystów do kraju. Od 2014 roku rząd Indii wprowadził internetowy formularz wniosku o wizę indyjską dla obywateli polskich. Jedną z takich inicjatyw jest wprowadzenie elektronicznej karty podróżnej, która umożliwi odwiedzającym ze 169 krajów uzyskanie wiz do Indii za pomocą indyjskiej e-Visy. Jeśli mieszkańcy Polski chcą odwiedzić Indie w celach wypoczynkowych, biznesowych lub medycznych, mogą ubiegać się o różne indyjskie wizy elektroniczne. Turystyczna e-Visa – służy do wjazdu do Indii w celach turystycznych lub turystycznych. Ten typ pozwala na pobyt w Indiach do 30 dni z jednym wjazdem. Wiza e-biznesowa – jest używana, gdy angażujesz się w jakąkolwiek działalność biznesową lub handlową w Indiach. Ten typ pozwala na pobyt w Indiach do jednego roku (365 dni) oraz kilkukrotne przyjazdy i wyjazdy, przy czym każdy pobyt nie przekracza 180 dni. Elektroniczna wiza medyczna – jeśli chcesz podróżować do Indii w celu leczenia, w tym fizjoterapii jogi, możesz wybrać ten rodzaj e-wizy, ponieważ pozwala ona na pobyt do 60 dni, a co najważniejsze, możesz wjechać i wyjechać trzykrotnie z góry. Ta wiza do Indii pozwala podróżnym z Polski i innych krajów na krótki pobyt w Indiach. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, podróżni oszczędzają sobie podróży do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

Wymagania dotyczące indyjskiej wizy elektronicznej dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Obecność co najmniej dwóch pustych stron w paszporcie, na których można umieścić stemple wjazdu i wyjazdu
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej, aby móc uiścić opłatę wizową.
 • Podczas ubiegania się o e-Visę podróżni muszą również posiadać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o wizę elektroniczną do Indii

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: Indyjski urzędnik
osoba kontaktowa: MUKESH SHARMA Findango
e-mail: Wyślij e-mail
telefon: +880 31-652225
Tytuł:2293/A Zakir Hussain Road, Chattogram
naród: Bangladesz
strona internetowa: www.india-visa-online.org/hy/visa/