Indie pokonały Kanadę 13-1 w hokejowych mistrzostwach świata juniorów | wiadomości sportowe

Bhubaneswar: Zastępca kapitana Sanjay strzelił hat-tricka z rzędu, a Arajit Singh Hundal strzelił trzy bramki, gdy obrońcy tytułu Indie odbiły się mocno, by pokonać Kanadę 13:1 w swoim drugim meczu w grupie B Pucharu Świata w hokeju mężczyzn tutaj w czwartek.

Zszokowani Francją 5:4 w meczu otwarcia turnieju, Indianie powrócili do turnieju, strzelając po trzy gole dla Sanjaya (17, 32, 59) i Hundala (40, 50, 51).

Pozostali strzelcy to Uttam Singh (3. minuta, 47. minuta), Shardanand Tiwai (35., 53.), kapitan Vivek Sagar Prasad (8.), Maninder Singh (27.) i Abhishek Lakra (55.).

Francja prowadzi w grupie B z dwoma zwycięstwami w tej samej liczbie meczów, pokonując w czwartek Polskę 7:1, a Indie zajęły drugie miejsce.

Indie zmierzą się z Polską w ostatnim meczu w sobotę.

W środę, zszokowani Francją, Hindusi cieszyli się wczesną partią posiadania piłki i wywierali presję na kanadyjskiego gola.

Wysiłki Indii opłaciły się natychmiast, gdy Utam wszedł z kręgu i dał im prowadzenie 1:0.

Gospodarze nadal naciskali i nadal prowadzili w ósmej minucie dzięki kapitanowi Vivekowi, który posłał piłkę po podaniu Manindera Singha.

Kanada zdobyła dwa kolejne rzuty karne w 11. minucie, ale chybiła obu, ponieważ Indie zakończyły pierwszy kwartał 2:0.

Wkrótce po odwołaniu Indie zdobyły wynik 3-0 na swoją korzyść, kiedy Sanjay strzelił gola z rzutu karnego po otrzymaniu uderzenia po pierwszym naruszeniu kary.

Indie zwiększyły presję i w 21. minucie otrzymały rzut karny, ale przegapili okazję.

Po dwóch minutach pierwszej połowy najlepszy zawodnik Indii, Maninder, wpisał się na listę strzelców, trafiając odwrotną piłką obok dwóch kanadyjskich obrońców, dając gospodarzom prowadzenie 4:0.

W sekundzie drugiej kwarty Kanada zrezygnowała z rzutu karnego, wykorzystując rzut karny Rubkanoira Dillona.

Indie otrzymały trzeci rzut karny zaraz po zmianie bramek i ponownie Sanjay trafiał w bramkę.

READ  Randall Jane Brammer | Wiadomości, sport, praca

Indianie kontynuowali swoje ofensywne zamiary i otrzymali dwa kolejne rzuty karne w krótkich odstępach czasu, drugi został przekształcony przez Chardina i Tiwari z potężnym kopnięciem w ziemię przez nogi kanadyjskiego bramkarza Daniela Goodwina.

Gospodarze zwiększyli przewagę 7-1, wykorzystując kolejny rzut karny w 41. minucie przez słabego Arrigita Hundala.

Utam strzelił swojego drugiego gola tego dnia w 47. minucie znakomitym kopnięciem z pola.

W następnej minucie Kanada uzyskała karę, ale indyjska obrona stanęła na wysokości zadania.

Następnie w całych Indiach Hindal strzelił dwa gole z rzędu, aby zdobyć hat-tricka.

Spokojny i opanowany Handal uderzył najpierw w siatkę po podaniu Manindera, a następnie szybkim i mocnym uderzeniem z podania Suddeep znalazł kanadyjski obrońca.

Siedem minut później od gospodarza było więcej, Tiwari zamienił swoją drugą karę dnia na 11-1 na korzyść Indii.

Abhishek Lakra również znalazł swoje nazwisko w metryce iw 55. minucie zamienił ósmy rzut karny dla Indii.

Sanjay zakończył doskonały wieczór dla Indii, oddając kolejną karę w ostatniej minucie meczu.

Dziś dzisiaj Argentyna pokonała Egipt 15:0, Holandia pokonała Koreę 12:5, a Hiszpania 17:0 ze Stanami Zjednoczonymi.