Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Indian Jio Studios i Reliance Entertainment rozpoczynają historię przemytu opium „Paan Parda Zarda” (ekskluzywnie)

Indian Jio Studios i Reliance Entertainment rozpoczynają historię przemytu opium „Paan Parda Zarda” (ekskluzywnie)

Rozpoczęły się główne zdjęcia do „Paan Parda Zarda”, wysokiej klasy serialu skupiającego najlepszych indyjskich talentów.

„Paan Parda Zarda” to serial gangsterski, którego akcja rozgrywa się na tle nielegalnego przemytu opium w środkowych Indiach. Producentem jest Jio Studios miliardera Mukesha Ambaniego we współpracy z Reliance Entertainment i Dreamer and Doers Co.

Więcej od Variety

Serial powstał w wyniku współpracy showrunnera i współreżyserów Gurmeeta Singha (serial Prime Video „Mirzapur”) i Shilpi Dasgupty (film „Khandaani Shafakhana”), showrunnera Mrighdeepa Singha Lamby (seria filmów „Fukrey”) i scenarzystów Suparn S. Varma. (serial Prime Video „The Family Man”), Hussain Dalal (serial Prime Video „Bambai Meri Jaan”), Abbas Dalal (serial Disney+ Hotstar „The Trial”), Radhika Anand (film z Toronto „Dziękujemy za przybycie”) i Vibha Singha („Mardaani”).

W obsadzie znajdują się Mona Singh (serial Prime Video „Made in Heaven”), Tanvi Azmi (film Netflix „Tribhanga”), Tanya Maniktala (serial BBC/Netflix „A Odpowiedni chłopiec”) i Priyanshu Pignoli (serial SonyLIV „Charlie Chopra”) ) Sushant Singh (serial Disney+ Hotstar „The Freelancer”), Rajesh Tailang („Mirzapur”) i Manu Rishi („Fukrey 3”).

Na początku tego roku Jio Studios zaprezentowało 100 tytułów filmów i programów telewizyjnych. Wydania na 2023 rok obejmują „Avinash”, „UP65”, „Rafoochakkar” i „Bajaao”. Platforma „Paan Parda Zarda” nie została jeszcze ujawniona.

Singh powiedział: „Jesteśmy podekscytowani wyruszeniem w zupełnie nową podróż z „Paan Parda Zarda” we współpracy z Jio Studios. Seria charakteryzująca się wyjątkowym kolorem i fakturą to przewracająca strony opowieść z elementami historii miłosnej, akcji i dramat rodzinny rozgrywający się na tle nielegalnego przemytu opium”. Legalny w środkowych Indiach. Opracowany na podstawie oryginalnej historii stworzonej przez showrunnerkę i współreżyserkę Shilpi Dasguptę, kluczem do tego serialu są przeplatające się relacje, w którym znajduje się znakomite pomieszczenie do pisania.

Lamba dodała: „Paan Parda Zarda to dzieło miłości stworzone po latach badań i przygotowań do pisania. Publiczność będzie zadowolona z oglądania historii rozgrywającej się w wcześniej niezbadanym otoczeniu. To piękny moment dla mnie, Gurmeeta Singha i Shilpi Dasgupta, ponieważ było to od dawna marzeniem. Przedstawiamy tę historię publiczności.

READ  Najwyższy szef policji ujawnia jedną rzecz, która według niego zmienia ludzi w seryjnych morderców

„Stworzenie romantycznego i pełnego przemocy świata w Paan Parda Zarda było wyzwalające” – powiedział Varma. „Dodawało skrzydeł naszej wyobraźni postaciom i sytuacjom, które łamią zwykłe kinowe normy. Serial dał mi także możliwość współpracy ze starymi i nowymi przyjaciółmi, co było dodatkowym bonusem, dzięki czemu proces był bardzo zadowalający.

Najlepsza odmiana

Subskrybuj Różne biuletyny. Aby otrzymywać najświeższe informacje, śledź nas dalej Facebook, ŚwiergotI Instagrama.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.