Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

India Visa jest już dostępna online dla obywateli Polski, Rosji, Singapuru, Holandii i Portugalii

komunikat prasowy

Opublikowano 28 kwietnia 2023 r

Teraz mieszkańcy Polski, Rosji, Singapuru, Holandii i Portugalii będą mogli ubiegać się o wizę online.

Teraz e-Visa dla obywateli Polski, Rosji, Singapuru, Holandii i Portugalii uprościła i ułatwiła proces ubiegania się o wizę. Decyzja została podjęta w dążeniu do zwiększenia turystyki i handlu między Indiami a tymi krajami.

Obywatele tych krajów mogą ubiegać się o e-Visę online, która pozwoli im wjechać do Indii w celach turystycznych, biznesowych lub medycznych. E-Visa jest ważna przez 60 dni od daty przybycia do Indii i można ją uzyskać w ciągu 72 godzin od złożenia wniosku.

Czynione są starania, aby uprościć proces wizowy dla zagranicznych gości, a rozszerzenie e-Vis na te kraje jest częścią tej inicjatywy. Cały proces ubiegania się o e-Visę odbywa się online i można go wypełnić z dowolnego miejsca na świecie, co ułatwia podróżnym planowanie podróży do Indii.

the Wiza indyjska dla obywateli polskichI Wiza indyjska dla obywateli rosyjskichI Wiza indyjska dla obywateli SingapuruI Wiza indyjska dla obywateli PolskaI Wiza indyjska dla obywateli Portugalii / posiadacze paszportów, jako formularz wniosku online od 2014 r. od rządu Indii. Ta wiza do Indii pozwala podróżnym z Polski, Rosji, Singapuru, Holandii, Portugalii i innych krajów na krótki pobyt w Indiach. Te krótkie pobyty wahają się od 30, 90 i 180 dni na wizytę w zależności od celu wizyty. Istnieje 5 głównych kategorii e-Visy do Indii (indyjska e-Visa) dostępnych dla podróżnych. Kategorie dostępne dla takich obywateli w celu odwiedzenia Indii na mocy przepisów dotyczących elektronicznej wizy indyjskiej lub eVisa India dotyczą podróży turystycznych, wizyt biznesowych lub wizyt lekarskich (w charakterze pacjenta lub jako asystent medyczny/pielęgniarka pacjenta) w celu odwiedzenia Indii.

Obywatele odwiedzający Indie w celach rekreacyjnych / zwiedzania / spotkań z przyjaciółmi / krewnymi / krótkoterminowego programu jogi / krótkich kursów trwających krócej niż 6 miesięcy mogą teraz ubiegać się o e-wizę do Indii w celach turystycznych, znaną również jako wiza e-turystyczna z 1 miesiącem (2 wjazdy) ), 1 rok lub 5 lat ważności (wielokrotny wjazd do Indii w ramach wizy 2-letniej).

READ  Rynki Europy Środkowo-Wschodniej - Forint zmierza do największego tygodniowego spadku od marca, Leo dotyka nowego dołka

Oczekuje się, że decyzja ta będzie miała znaczący wpływ na branżę turystyczną w Indiach, która została mocno dotknięta pandemią COVID-19. Mamy nadzieję, że ułatwiając obywatelom tych krajów uzyskanie wiz wjazdowych, przyciągnie więcej turystów i pomoże ożywić branżę turystyczną.

Potwierdzono również, że wszystkie niezbędne protokoły dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa zostaną wprowadzone dla zagranicznych gości, a e-Visa pomoże zapewnić płynną i bezproblemową podróż wszystkim odwiedzającym.

Ta wiza do Indii umożliwia podróżnym z tych krajów odwiedzanie Indii na krótkie okresy. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, podróżni oszczędzają sobie podróży do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: E-wiza do Indii
osoba kontaktowa: obsługuje
e-mail: Wyślij e-mail
naród: Indie
strona internetowa: www.india-visa-online.org