Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Impreza urodzinowa Warrena dla magazynu Sponge – McComb Daily

Impreza urodzinowa Warrena dla magazynu Sponge – McComb Daily

Zespół rockowy z Detroit, The Sponge, będzie gwiazdą obchodów 66. urodzin Warren City w sobotę, 26 sierpnia. (obraz za pośrednictwem Sponge)

Coroczna impreza świąteczna Warren Christmas Bash rozpoczyna się w czwartek i zapowiada kilka nowych zwrotów akcji podczas trzydniowego wydarzenia.

Parada z okazji Dnia Polskiego, która w zeszłym roku przeniosła się z Hamtramck do Warren, ma w tym roku nową trasę i nową platformę. Parada rozpocznie się o godzinie 16:00 w szkole średniej Warren Cousino przy Hoover Road i będzie przebiegać na południe Combined Road i na zachód Combined Road do Warren City Hall.

Członek komitetu parady, Hank Lux, jest bardzo podekscytowany nową platformą, którą wraz z żoną zaprojektował i buduje dla firmy Parade Company z Detroit.

„Teraz trwają ostatnie prace nad nim i dostawa ma zostać dostarczona w sobotę” – powiedziała Lux. Motywem przewodnim platformy jest „Dumni z bycia Polakiem” i obejmuje ona jedzenie, muzykę, naukę i sport.

„Jesteśmy tym bardzo podekscytowani”.

Platforma o wymiarach 8 na 20 stóp zawiera rzeźby przedstawiające znanych Polaków, w tym astronoma Mikołaja Kopernika, kompozytora Fryderyka Chopina, byłego gracza NFL Roba Gronkowskiego i papieża Jana Pawła II.

„Z tyłu platformy znajduje się także 3-metrowy polski orzeł” – powiedziała Lux. „Oczywiście, zagramy też w polkę”.

Oprócz nowej platformy, podczas polskiej parady wystąpi orkiestra marszowa ze szkoły Notre Dame Prep High School; chór dzwonkowy. weterani amerykańskich łodzi podwodnych; Absolwenci zespołu perkusyjnego Great Lakes Drums Ensemble; oraz oddział marszowy z Liceum Regina.

Marszałkiem wielkiego polskiego show w sobotę zostanie Vinnie Dombrowski, wokalista rockowego zespołu Sponge. Dombrowski pojedzie cadillakiem kabrioletem z 1971 r. The Sponge Band wystąpi 26 sierpnia o godzinie 21:30 podczas gali bożonarodzeniowej, która odbędzie się na Warren City Square przed ratuszem w Warren.

Przez cały trzydniowy festiwal rozbrzmiewa muzyka, która rozpocznie się 24 sierpnia występem Jackie Daniels o 17:00, następnie o 19:30 wystąpią Alan Turner & Steel Horse, a w piątek 25 sierpnia The Oneders rozpoczną występ o 17:00 30:00, a następnie o 20:00 The Look. Sobota 25 sierpnia to dzień wypełniony rozrywką, który rozpocznie się o 14:30 występem słynnych polskich muzułmanów; Magic Show Chucka Kinga o 16:00; Teoria Feniksa o 18:30; Pokaz hipnozy Chucka Kinga o 20:30; i zakończenie specjalnym biszkoptem z Detroit o 21:30

READ  Mara Brooke Akil o wspieraniu pisarzy w ramach kolekcji lakierów do paznokci Orly – The Hollywood Reporter

Fajerwerki zaplanowano na piątek o 21:45

Warren Kiwanis Club poprowadzi namiot piwny, a na stoiskach będzie mnóstwo food trucków, w tym Vivio’s, Big Boy, The Frozen Spoon, Detroit Wing Company i Fun Food Express.

Wstęp i parking w Warren Christmas Bash są bezpłatne.