Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Impreza Poczęstunek i Wielkie Halloween powraca w Polskiej Wiosce Parma 23 października

Impreza Poczęstunek i Wielkie Halloween powraca w Polskiej Wiosce Parma 23 października

Parma, Ohio – powrót Cukierek albo psikus w postaci słynnej afery Treat and Great w polskiej wsi Parma zaplanowany od 11 do 14 23 października w sklepach Ridge Road między Pearl Road i Thornton Drive.

„To jedno z wyjątkowych wydarzeń dla polskiej wsi” – powiedziała Debbie Lime, członek zarządu Parma 2, która organizuje to wydarzenie jako członek polskiej wsi Parma. „To nasza 10. rocznica, więc cieszymy się, że możemy to zrobić.

„Wszyscy byli tak sfrustrowani, że musieliśmy odwołać to w zeszłym roku. Prosimy wszystkich o noszenie masek tylko po to, aby chronić wszystkich. Czuję, że to będzie jedno z największych wydarzeń, jakie widzieliśmy. „

Rocznie ta popularna inicjatywa przyciąga ponad 3000 osób wzdłuż 1,5-kilometrowego odcinka Ridge Road, gdzie dzieci w kostiumach znajdą ponad 40 firm, które nie tylko rozdają słodycze, ale także oferują atrakcje, takie jak malowanie twarzy i gry.

Bezpłatny Poczęstunek i Wielki w polskiej wsi Parma przyciąga tysiące rodzin na Ridge Street. (John Benson/cleveland.com)

Ponadto ratownicy w Parmie będą chętni do interakcji z dziećmi i rodzinami.

„W 2019 roku kupiliśmy 100 000 batoników” – powiedział Lime. „Naprawdę trudno jest zdobyć deser w tym roku, więc szukamy więcej”.

W tym roku powraca także program paszportowy Treat & Greet, w którym dzieci otrzymują pieczątkę za każdą pracę, którą wykonują. Osoby z wypełnionymi paszportami mogą wejść po nagrody na drzwi.

Zwycięzcy paszportów zostaną ogłoszeni o 14:30 w sobotę z siedziby Treat & Great przy 5769 Ridge Road.

„Podobnie jak w przypadku innych corocznych wydarzeń, które odbywają się w Parmie, to naprawdę ekscytujące, że Przysmak i Wspaniały z powrotem w polskiej wiosce” – powiedział Tim Digger, burmistrz Parmy. „Firmy lubią uczestniczyć, a małe dzieci w kostiumach na Halloween przejmują kontrolę chodniki na Ridge Street.

READ  Rysowanie historii zaufania przez paznokcie, Outlook 2030 | Revlon, Inc., L'Oreal SA, Fiabila SAS

„Wydarzenie co roku wywołuje uśmiech na Twojej twarzy. Cieszę się z jego pleców i dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy to umożliwili.”

Przeczytaj więcej wiadomości z Parma Sun Post Tutaj.