Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ile odcinków i kiedy zostaną wydane nowe?

Ile odcinków i kiedy zostaną wydane nowe?

Widzowie Absolutnie początkujący sezon 1 Zastanawiają się Ile pierścieni Istnieje w serialu i kiedy pojawia się każdy nowy odcinek. Ten serial dramatyczny opowiada o dwójce najlepszych przyjaciół z dzieciństwa, którzy postanawiają spędzić ostatnie wakacje nad morzem, przygotowując się do szkoły filmowej. Poznają początkującego sportowca, który rozpala w nich obce pragnienia i wystawia ich przyjaźń na próbę. Stworzyli go Nina Lewandowska, Jędrzej Nabisek i Camilla Tarabura.

Oto, ile odcinków składa się z pierwszego sezonu The Absolute Beginners i w jakim dniu zostaną wyemitowane nowe odcinki.

Ile odcinków ma pierwszy sezon Absolute Beginners?

Początkujący Pierwszy sezon zawiera 6 odcinków.

Pierwszy sezon miał premierę 25 października 2023 roku w serwisie Netflix, a wszystkie sześć odcinków pobrano tego samego dnia. Średni czas trwania każdego odcinka wynosi około 45 minut. Magdalena Zielska wyprodukowała ten serial.

Pierwszy sezon opowiada historię nastolatki ze spektrum autyzmu, która wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa wyrusza nad polskie morze, aby spędzić ostatnie lato nad morzem i wspólnie pracować nad filmem krótkometrażowym. Spotykają początkującego sportowca z obozu sportowego, który budzi w nim niezwykłe pragnienia i wystawia na próbę przyjaźń dwójki nastolatków.

W obsadzie znaleźli się nowicjusze Kevas Brand, Kamil Šebrowski, Piotr Witkowski, Andrzej Konopka, Katarzyna Warnecki, Martina Pieczkowska, Julian Świeszewski, Anna Krotoska, Jan Salasiński, Bartłomiej Dyklewa i Polina Krzyżańska.

Kiedy zostaną wydane nowe odcinki Absolute Beginning?

Obecnie można oglądać wszystkie odcinki pierwszego sezonu Absolute Beginning. Nie ma nowych odcinków.

Oficjalne streszczenie pierwszego sezonu Absolute Beginners brzmi:

Film opowiada o dwójce najlepszych przyjaciół z dzieciństwa, którzy spędzają ostatnie wakacje nad morzem w ramach przygotowań do szkoły filmowej i spotykają początkującego sportowca, który rozpala niecodzienne pragnienia.


Po ujawnieniu, że na początku tygodnia zerwał ścięgno Achillesa, Simu Liu podzielił się kilkoma aktualizacjami,…

Halloween 45

45 lat temu John Carpenter zetknął się z brudem, który trzyma go w przekąskach i grach wideo w tym celu…

Oś czasu MCU

Nowa oś czasu Marvel Cinematic Universe przywróciła błąd ciągłości, który pojawił się w Spider-Man: Homecoming z 2017 roku.

Zwiastun Rushing Through the Snow: Ludacris i Lil Rel Howery występują w świątecznej komedii Disney+

Disney+ udostępnił oficjalny zwiastun nadchodzącej komedii rodzinnej Dashing Through the Snow, w której występują Ludacris i Lil…

READ  40 lat Międzynarodowego Festiwalu Filmowego