Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ile odcinków i kiedy zostaną wydane nowe?

Ile odcinków i kiedy zostaną wydane nowe?

Widzowie Miłość nigdy nie kłamie: Polska Sezon 2 Zastanawiają się Ile pierścieni Istnieje w serialu i kiedy pojawia się każdy nowy odcinek. To serial typu reality show przedstawiający nowe pary zmagające się z wyzwaniami, pokusami i zemstą, badając dynamikę relacji w willi. Program ujawnia emocjonalne odkrycia i sprawdza zaangażowanie uczestników za pomocą pytań wykrywających kłamstwa.

Oto, ile odcinków ma Miłość Nigdy Nie Kłamie: Polska Sezon 2 i w jakim dniu będą emitowane nowe odcinki.

Ile odcinków ma Miłość nigdy nie kłamie: Polska Sezon 2?

Miłość nigdy nie kłamie: Polska Sezon 2 składa się z 6 odcinków.

Lista odcinków przedstawia się następująco:

  • Odcinek 1: Miękkie lądowanie, twarda prawda
  • Odcinek 2: Demony z przeszłości
  • Odcinek 3: Hocus Pocus: Odejdź, pokuso
  • Odcinek 4: Słodka zemsta
  • Odcinek 5: Czas postawić siebie na pierwszym miejscu
  • Odcinek 6: Jesteśmy równi

Drugi sezon serialu zabiera widzów na emocjonalny rollercoaster, podczas którego nowożeńcy muszą stawić czoła reperkusjom pytań zadawanych na wariografie i próbować pokonać trudności związane z pokusą i podejrzliwością w willowej scenerii. Sezon porusza tematy zemsty, odkrywania siebie i ewolucji, gdy uczestnicy konfrontują się z prawdą i kłamstwami w swoich związkach. Podczas gdy pierwszy sezon składa się z 7 odcinków, drugi ma jak dotąd 6 odcinków. Odcinki 7 i 8 będą dostępne do transmisji strumieniowej 7 lutego.

W obsadzie drugiego sezonu Miłość nigdy nie kłamie: Polska występuje Maja Bohosiewicz, która pełni rolę charyzmatycznej gospodarzy programu, prowadząc uczestników przez emocjonalne wyzwania i odkrywając prawdy o związkach.

Kiedy zostaną wydane nowe odcinki Miłość nigdy nie kłamie: Polska Sezon 2?

Wszystkie odcinki „Miłość nigdy nie kłamie: Polska”, sezon 2, można obecnie oglądać w serwisie Netflix. Nie ma nowych odcinków.

Oficjalny zarys serialu wygląda następująco:

„Sześć par sprawdza swoje zaufanie za pomocą wykrywacza kłamstw opartego na badaniu wzroku w tym reality show, w którym oszustwo kosztuje, a nagroda przynosi prawda”.

W sieci pojawił się zwiastun zwiastuna Grotesquerie, ukazujący niezapowiedzianą nową serię horrorów na platformie FX, której twórcą jest współtwórca American Horror Story, Ryan…

READ  Albany Comic-Con powraca w nowej lokalizacji

W niedawnym wywiadzie dla ComicBook.com reżyser Wonki Paul King opowiedział o swoim kolejnym projekcie muzycznym, którym jest…

Już wkrótce premiera ekskluzywnego zwiastuna The Skinwalkers: American Werewolves 2, nowego filmu dokumentalnego o potworach z małego miasteczka. …

Briarcliff Entertainment wypuściło nowy zwiastun nadchodzącego thrillera DogMan, w którym występuje Caleb Landry Jones z Get Out.