Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ile 365 dni filmów fani proszą o więcej?

*Uwaga: spoilery czekają 365 dni: ten dzień i następne 365 dni*

Pomimo słabych wyników recenzji, 365 Days Movies zyskało dużą rzeszę widzów wśród widzów Netflix, którzy zafascynowali się gorącym związkiem między jego postacią Laurą Biel i Massimo Torricellim.

W sierpniu 2022 roku na nasze ekrany pojawił się najnowszy film z serii, The Next 365 Days, a widzowie z niecierpliwością czekali na odkrycie losów Laury po tym, jak została nakręcona w ostatnich momentach poprzedniego filmu.

Jednak kolejne 365 dni zamykają się własnymi otwartymi końcami, pozostawiając fanom pytanie, ile dokładnie jest 365 dni i czy będzie ich więcej.

Następne 365 dni | Oficjalne ogłoszenie

BridTV

11057

Następne 365 dni | Oficjalne ogłoszenie

https://i.ytimg.com/vi/iXdw5wYI4cY/hqdefault.jpg

1072276

1072276

Środek

13872

Data premiery następne 365 dni i podgląd fabuły

Kolejne 365 dni pojawiły się na Netflix w piątek, 19 sierpnia 2022 roku.

Po wydarzeniach z drugiego filmu trylogii, This Day, Laura dochodzi do siebie po tym, jak została postrzelona w konfrontacji między mężem a jego bratem bliźniakiem Adriano.

Jednak jej kłopoty jeszcze się nie skończyły, ponieważ jej związek z sycylijskim szefem mafii Massimo wisi na włosku, gdy wraca do swoich manipulacyjnych sposobów.

Ich romans nigdy nie był prosty i od samego początku był nękany problemami z zaufaniem.

Ale obecność Nacho, błyskotliwego ogrodnika, który okazuje się być synem rywalizującego szefa przestępczego, grozi dalszym komplikacją, ponieważ chce zdobyć samą Laurę, co grozi oddzieleniem jej od Massimo.

Następne 365 dni © Netflix

Ile jest filmów z 365 dni?

W serii filmów 365 dni znajdują się trzy filmy, każdy oparty na książce z trylogii powieści polskiej autorki Blanki Lipińskiej.

Pierwszy nosił tytuł 365 Days i miał ograniczoną premierę kinową, zanim Netflix nabył film i wydał go na arenie międzynarodowej w czerwcu 2020 roku.

READ  On je. On ogląda. Do. - Chicago Jazz Festival, Scoflo Review

Dwa lata później, w kwietniu 2022 roku, drugi film trylogii, 365 Days: This Day, pojawił się jako oryginał Netflix i kontynuował gorący romans między Massimo i Laurą, pomimo odchyleń fabuły filmu od oryginalnego źródła.

Kilka miesięcy po pojawieniu się drugiego filmu, The Next 365 Days podążyło jego śladem 19 sierpnia 2022 roku, kręcono je jednocześnie z poprzednią częścią.

Po zakończeniu The Next 365 Days nie ma obecnie planów, aby seria była kontynuowana jako czwarty film z serii.

Następne 365 dni © Netflix

Koniec kolejnych 365 dni otwiera drzwi na więcej [spoilers]

Jednak chociaż nie ma planów na czwarty film z serii, kolejny koniec The 365 Days pozostawił dobre drzwi i naprawdę otworzył się na więcej.

Pomimo książkowej wersji opowieści, w której Laura ucieka ze szponów Massimo z Nacho, film opowiada własną historię i pod koniec The Next 365 Days Laura nie angażuje się w żadne ze swoich potencjalnych zainteresowań miłosnych.

Otwarte zakończenie filmu pozostawiło wielu fanów głodnych na więcej, a wielu z nich zainteresowało się mediami społecznościowymi, aby zastanowić się, czy będzie 365 dni 4.

Skomentował: „Oglądanie „Następnych 365 dni” i zakończenie sprawiło, że zacząłem się zastanawiać, czy będzie część 4” 1 wentylator na Twitterze.

Podczas gdy Dodano kolejny: „W porządku, kiedy wychodzi czwarta część 365 dni? To nie musiało się tak skończyć.”

ten fan Napisał: „365 dni, potrzebuję teraz części 4!”

Wreszcie, Ten fan powiedział: „Więc myślę, że powinna być część 4, te ostatnie 365 dni, które nie wydają się być końcem?”

Następne 365 dni © Netflix | Karolina Graboska

Kolejne 365 dni jest już dostępne do streamowania Netflix Po wydaniu 19 sierpnia 2022 r.

Z innych wiadomości, następna ścieżka dźwiękowa 365 dni: zbadana każda piosenka z ostatniego filmu

READ  Alum Trixie Mattel ujawnia swoją rutynę makijażu i dlaczego podróżuje z torbą pełną peruk z „RuPaul's Drag Race”