Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Igoria Trade wybiera sieci dla usług wielowalutowych

Igoria Trade SA, europejska instytucja płatnicza z Polski, wybrała dostawcę usług płatniczych, Nets Group, do zaoferowania swojego rozwiązania do zarządzania ryzykiem, zwiększającego bezpieczeństwo firm i posiadaczy kart indywidualnych.

Partnerstwo pracuje nad rozszerzeniem rosnącej obecności Nets w Polsce po przejęciu przez grupę lokalnego dostawcy usług płatniczych Polskiego ePśatności (PeP) w 2020 roku.

Igoria Trade SA, która obsługuje platformę finansową IgoriaCard i Trejdoo, posiada ważną licencję członka Mastercard na wydawanie instrumentów płatniczych za pośrednictwem markowej wielowalutowej karty przedpłaconej. Nowe rozwiązanie, we współpracy z Nets, zapewni najbardziej zaawansowane produkty i usługi płatnicze dla produktów Igoria Trade, w tym płatności wielowalutowe, przelewy i rachunki escrow, a także umożliwi klientom Igoria bezpieczne zakupy online.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Nets, która nadal inwestuje w regionie” – powiedział Wojciech Kulinski, prezes Igoria Trade. „Oprócz oferowania konkurencyjnych cen, Nets dostarczył rozwiązanie dostosowane do potrzeb naszych klientów, z możliwością rozszerzenia naszej ścisłej współpracy w przyszłości. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo zapewni najbardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa dla wielowalutowych klientów IgoriaCard. przynosząc korzyści kupcom i konsumentom na całym kontynencie. ”.

„Cieszymy się, że możemy powitać naszego pierwszego polskiego klienta w branży emisji sieciowych” – dodaje Jordana Breyer, dyrektor sprzedaży, NTS (Europa Środkowo-Wschodnia). Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie naszej rozległej wiedzy cyfrowej z krajów skandynawskich, aby oferować nowoczesne, elastyczne i bezpieczne rozwiązania kartowe klientom Igoria w całej Europie ”.

Realizacja 2-3-letniego projektu rozpoczęła się i rozpocznie się w maju 2021 r.

READ  Polska opozycja potępia nową komisję do zbadania rosyjskich wpływów - Politico