Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Idealne dopasowanie: pierwszy absolwent UNLV, który utworzył stypendium i rzucił wyzwanie społeczności, aby wspierała studentów biznesu w pierwszym pokoleniu

Jako pierwszy absolwent UNLV, a teraz odnoszący sukcesy przedsiębiorca, Jon Cobain – Business Administration 64 – zobowiązał się do 2,3 miliona dolarów w funduszach uzupełniających na wsparcie stypendiów dla studentów biznesu pierwszego pokolenia oraz wsparcie badań i rozwoju zawodowego uczniów w szkole. Cobain, który sam jest badaczem pierwszego pokolenia, do 30 listopada 2022 roku dopasuje wszystkie swoje prezenty w cenie dolara za dolara.

Dopasowany prezent John Cobain Lee School of Business został stworzony, aby wspierać wybitnych studentów pierwszego pokolenia w LEE, pomagając im w terminowym ukończeniu studiów i przygotowując ich do wywarcia pozytywnego zawodowego i osobistego wpływu w świecie biznesu i w ich społecznościach.

„Doświadczyłem z pierwszej ręki możliwości, jakie daje zdobycie stopnia naukowego. Moim celem jest zmotywowanie nowych darczyńców do dopasowania każdego dolara mojego prezentu do Lee Business School „, powiedział Cobain. „Razem możemy powstać i spotkać wschodzące gwiazdy UNLV, które jako pierwsze w swoich rodzinach idą na uniwersytet”.

Dopasowane darowizny będą wspierać trzy inicjatywy:

Fundusz Cobain dla Przedsiębiorców Pierwszego Pokolenia

Stypendia zostaną przyznane wybitnym studentom Lee Business School pierwszego pokolenia. Aby się zakwalifikować, uczniowie muszą mieć liceum GPA na poziomie 3,75 lub wyższym i utrzymywać GPA na poziomie 3,5 lub wyższym podczas pobytu w UNLV.

Cobain Fundusz Usług Profesjonalnych i Profesjonalnych

Fundusz ten pomoże Biuru Kariery i Rozwoju Kariery Lee Business School rozwinąć programy, które pomogą studentom udoskonalić ich karierę, nawiązać kontakt z pracodawcami i zapewnić satysfakcjonujące kariery po ukończeniu studiów.

Centrum Badań Handlowych i Ekonomicznych Cobain Fund

Fundusze zwiększą liczbę studentów zaangażowanych w prace stosowane i badania ekonomiczne. Centrum Badań Biznesowych i Ekonomicznych oraz wydział LEE zrekrutują więcej studentów do projektów badań stosowanych i pomogą im doskonalić umiejętności, które po ukończeniu studiów rozpoczną się w ich karierze.

READ  Polski KGHM przechodzi na energetykę jądrową jako alternatywne źródło energii

„Ponad połowa wszystkich studentów Lee Business College to studenci pierwszego pokolenia”, powiedział Jerry Sanders, dziekan szkoły. „Prezent Johna, wraz z odpowiednimi funduszami, będzie miał łączny wpływ w wysokości 4,6 miliona USD i nagrodzi naszych najlepszych uczniów i dodatkowo zmotywuje do wyboru UNLV”.

Cobain, sam naukowiec pierwszego pokolenia i kierownik swojej pierwszej klasy, jako pierwszy z 29 studentów przyjął swoje stopnie naukowe wiosną 1964 roku na ceremonii otwarcia uniwersytetu na kampusie (poprzednie klasy musiały podróżować do Reno, aby wziąć udział w inicjacji ). Po pracy w marketingu i rozwoju produktów dla firm z listy Fortune 500, zbudował udaną karierę jako szef swojej firmy zajmującej się fuzjami i przejęciami.

Aby przekazać darowiznę na dopasowany prezent John Cobain Lee School of Business, odwiedź witrynę UNLV lub skontaktuj się z Andrew Gaines pod adresem [email protected] lub 702-895-3138.