Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Husky dobrze konkurują w ITA District Championship

Allendale, Michigan. – Mistrzostwa tenisowe kobiet Michigan Tech zakończyły się rywalizacją w ITA Midwest Territory, której gospodarzem będzie w poniedziałek Grand Valley State. Husky osiągnęły wynik 6-1 w meczach pierwszej rundy gry pojedynczej, ale nie wysłały gracza do 1/8 finału.

„To był ciężki weekend” – powiedziała trenerka Kristen Yip. „Pogoda była trudna, ale nasz skład dobrze się dostosował. Nawet po kilku zmianach w naszych postach w ostatniej chwili, myślę, że nasz zespół radzi sobie naprawdę dobrze, aby rywalizować zarówno w singlu, jak i deblu. Pomaga nam to budować silne zespoły deblowe dla sezon wiosna.”

kobiety pojedynczy łuk

  • Seniorka Dominika Bobek (Wrocław, Polska) pokonała Annę Bentedo (Ashland) 6-4, 6-1 w pierwszej rundzie, a następnie przegrała z rozstawioną z nr 5 Martą Kumar (Wayne State) 6-4, 7-6 (7) w runda 32 .
  • Absolwentka Grace Island (Benrith, Anglia) podzieliła swoje grupy w swoim debiucie Husky, po czym przegrała 5-4, 6-4, 11-9 z Susanną Krieger (Findlay).
  • Rozstawiona z numerem 10 Nastasja Jerichowski (Drury) pokonała rozstawiona z numerem 3 Lea Kakarevich (Indianapolis) 6-2, 2-6, 6-3 w meczu o mistrzostwo.

pojedynczy łuk dla kobiet

  • Neva Manas (Carmel, Indiana) pokonała Kumiko Yamaguchiego (Davenport) 6:2, 6:2, by rozpocząć turniej, ale w rundzie przegrała z Sofią Hanover (Grand Valley State) 7:5, 6:3. 32.
  • Junior Marina Fernandez (Ríos, Hiszpania) pokonała Isabellę Sanchez (Walsh) 7:6 (4), 6:1, ale przegrała w trzech setach z Canelą Luną (Hillsdale) w następnej rundzie 5-7, 6-4, 6-3 .
  • Nowicjusz Ewa Podolka (Trebnica, Polska) zadebiutował pokonując Valentinę Moreno (Davenport) 6:3, 6:2 i przegrywając z Jasminą Mayer (Walsh) 6:2, 6:3.
  • Emily Kojokaru (Richmond Hill, Ontario) pokonała Marię Gouvię (Maryville) 7:6 (3), 6:1, po czym przegrała w następnej rundzie z Dia Georgidze (Wayne State) 6:1, 6:3.

kobiety z podwójnym łukiem

  • Bobic i Eiland przeszli do drugiej rundy po wycofaniu się rywalek Sienny Lopez i Hailey Tswin (Purdue Northwest). Duet spadł do 4 rozstawionej Kseni Erminy i Ewy Samberger (Drory) 8-5.
READ  60 mil od Ukrainy, Biden widzi kryzys uchodźczy w Polsce | Wiadomości, sport, praca

podwójna kokardka dla kobiet

  • Kojokaru i Hines wywrócili w pierwszym meczu rozstawione z nr 4 Canelę Lunę i Megan Hackman (Hillsdale) 8:5, ale przegrali z Carmen Lopes i Siną Skjelstad (Illinois-Springfield) 8:6.
  • Podolka i Manas połączyli siły, aby pokonać Sabrinę Linnis i Suki Mandir (Wayne State) 8-6. W drugiej rundzie przegrali z Elizabeth McGovern i Eli Shaunerem (Hillsdale) 8:5.

Tenis kobiet Michigan Tech ponownie zagra jesienią na Ashland Doubles Invitational w piątek, 30 września w Ohio.