Howland spada na drogę Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie obsady/filmu: Gabe Badea (35 l.) i Alex Vacha (33 l.) Briana Yaugera Howlanda z Davinci McDowell Fund Chaneya.

Youngstown – Po rozpoczęciu sezonu od trzech zwycięstw nad Polską, Lakeview i Newton Falls, Howland poniósł pierwszą w tym roku stratę. Tygrysy padły w konkursie drogowym z Chaney, 55-35.

Dla drużyny, która oscylowała wokół 60 punktów, największym problemem Tygrysów w piątek było utrzymanie ataku.

„Nie obraziliśmy się i zabiliśmy go”. Trener Howland, Dan Popon, powiedział. W defensywie myślałem, że mieliśmy świetną grę przez cały mecz. Myślałem, że walczymy, myślałem, że pasujemy do ich fizyczności. Tylko w ofensywie nie mieliśmy płynności. Nie mogliśmy się doczekać Anthony’ego (Masuchi), który miał swoją najgorsza gra roku.

„Będziemy coraz lepsi. Mamy 3-1, gramy dobrze. To bardzo dobra drużyna. Są mistrzami hrabstwa przez dwa lata z rzędu i zdobyliśmy ich do 55 punktów. zespół w wieku 55 lat, nadal masz duże szanse na wygraną”.

Tygrysy weszły do ​​pierwszej połowy spóźnione o piątą, ale Cowboys zwiększyły presję w drugiej połowie i Howland nie był w stanie dorównać.

„Kiedy przechodzisz przez dłuższy okres, tak jak my, może mieliśmy dobre cztery lub pięć minut bez bramek, druga drużyna staje się bardziej zrelaksowana i wyzwolona w ataku” – powiedział. powiedział Bobon. „Potem wykonali kilka zagrań i zdobyli atakujące zbiórki, odwróciliśmy piłkę. Obróciliśmy ją dziś wieczorem bardziej, niż powiedzieliśmy w jakiejkolwiek innej grze, ponieważ jesteśmy szybsi. „

Masucci prowadził drużynę na tablicy wyników z 13 punktami i sześcioma zbiórkami. Alex Henry dodał osiem punktów.

Przyszły tydzień to kolejny trudny tydzień dla Tygrysów, ponieważ we wtorek zmierzą się z rywalem Kennedym i Ursuline w piątek.

Mając duże doświadczenie z zeszłorocznego składu, Boupon wiąże duże nadzieje ze swoim zespołem. To tylko kwestia umieszczenia wszystkich elementów na swoim miejscu.

READ  Pole na Mistrzostwa Świata w Darts Paddy Power 2023/2024

„Oczekujemy, że będziemy bardzo dobrzy i bardzo konkurencyjni, musimy tylko trochę poprawić” powiedział Bobon. „Mamy Kennedy’ego, a potem idziemy do Urszulanki w piątek. Nie ułatwia nam to sprawy, ale tego właśnie chcemy”.

Zajęło Chaneyowi trochę czasu, ale kiedy to się stało, Cowboys strzelali do wszystkich cylindrów.

„Howland to naprawdę dobry zespół” Trener Chaney, Marlon McGowee, powiedział. „Są dobrze wyszkolonym zespołem, więc wiedzieliśmy, że będziemy mieć dziś problemy. Nie odbiliśmy się dobrze w pierwszej połowie, ale w drugiej poszło nam lepiej.”

Inną rzeczą, która dobrze współpracowała z Cowboys, jest głębia zespołu. Do czwartej kwarty Chaney (4-1) wyczerpał przeciwnika i wywierał na niego coraz większą presję. Pod koniec gry zawodnicy Howlanda czerwienili się od momentu zdobycia piłki.

D’Juan Waller z Chaney prowadził zespół z 17 punktami, a 6 z 11 wypadło z boiska. Josiah Gonzalez zdobył 13 punktów, jednocześnie redukując pięć zbiórek. Clive Wilson i Da Vinci McDowell również zrzucili pięć desek.

Ostatnie trzy gry The Cowboys przed tiltem z Howlandem były rozstrzygane na podstawie pięciu punktów. Boardman (przegrana 50-49) i Harding (wygrana 71-70) mają jeden punkt.

Te bliskie mecze są dokładnie tym, co McGaughy chce, aby jego drużyna walczyła, ponieważ harmonogram staje się coraz trudniejszy. Cowboys grają przeciwko Akron St. Vincent St. Mary i Mentor są w tegorocznym harmonogramie i doskonale nadają się również na przygotowania do turnieju.

„Było w górę iw dół” McGwee powiedział o dotychczasowym sezonie Chaneya. „Byliśmy w ciężkich meczach i byliśmy w kilku wybuchach. Myślę, że wolę grać w ciasnych meczach, ponieważ przygotowuje nas to do turnieju. Udało nam się wygrać kilka wyrównanych meczów i przegrać z Boardmanem ”.

Chaney ma swój kolejny rewanż z Boardmanem, z drużynami rozpisanymi dziś po południu o 13:45 w Chaney High School.

READ  UEFA Euro 2020 drabinka, harmonogram, transmisja na żywo: Anglia i Ukraina gonią ostatnie miejsce w półfinale po zwycięstwie Danii