Houghton, Perry prowadzi Kwakrów | Wiadomości, sport, praca

Salem – Riley Houghton strzelił pięć goli i dwie asysty, a Abby Berry strzeliła trzy gole i cztery asysty, a piąta drużyna Salem poprowadziła w poniedziałkowym meczu otwarcia w lidze dziewcząt rozstawionym z 23 drużyną Ashtabula Edgewood 9:0.

Perry ustanowił szkolny rekord asyst w jednym sezonie.

Lauren Barton również strzeliła gola. Chloe Wilhelm otrzymała pomoc.

Salem (15-1) będzie gospodarzem dziewiątego rozstawienia Polski w czwartek o 18:00.

Oddział Zachodni 10, Harvey 0

BLUETT – Ośmiu graczy z West Branch strzeliło gola, gdy siódme rozstawione Warriors pokonały 22. rozstawione Paynesville Harvey 10:0 w pierwszym meczu ligi dziewcząt w poniedziałkowej piłce nożnej.

Addy Jones i Chloe Dennison strzelili po dwa gole i jedno podanie. Kennedy Berger również miał jednego gola i jedno podanie. Sophia Gregory, Bree Thomas, Sam Connevale, Kirsten Hoffman i Maddie Clingenssmith dodali bramki. Sarah Bongaard otrzymała pomoc.

Zoe Sanders, Gloriana Mindell i Mirabella Beckett ponownie spotkały się na zamknięciu.

West Branch poprawił się do 12-2 i zagra w drugim i szóstym rozstawieniu Canfield o 18:00 w czwartek. Canfield pokonał West Branch 1-0 18 września.

Minerwa 7, Liverpool 1

EAST LIVERPOOL – Minerva nie traci na tablicy wyników.

Siedemnaste rozstawione Lions, z zaledwie 10 dziewczynami na liście, zajęło pierwsze miejsce w rozstawionym 14 miejscu East Liverpoolu 7-1 w pierwszym meczu Division Two FA w poniedziałek na Patterson Field.

East Liverpool objął prowadzenie 1:0 po bramce Annabelle Fitch. Lwy odpowiedziały dwoma szybkimi bramkami i awansowały 4:1 w pierwszej połowie.

A Minerva, która wygrała po raz pierwszy od otwarcia sezonu, poprawiła się do 2-12-1. The Lions zagrają w drugiej rozstawionej dolinie Tri-Valley o 18:30 w środę.

East Liverpool kończy sezon na 2-13.

Brookfield 4, Kolumbia 1

KOLUMBIA — Brookfield, rozstawione z numerem 16, otworzyło prowadzenie 3:0 w przerwie, pokonując 4:1 nad piętnastoma rozstawionymi Kolumbijczykami w poniedziałkowym otwarciu sekcji piłki nożnej dziewcząt w dywizji III.