Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Horror FMV Immortality otrzymuje niewielkie opóźnienie

Horror FMV Immortality otrzymuje niewielkie opóźnienie

Prawdopodobnie znasz już Sama Barlowa, projektanta gry znanego z kombi FMV z 2015 roku jej historia. Być może nie słyszałeś jednak, że Barlow wkrótce wyjdzie nieśmiertelność, horror, który wykorzystuje te same techniki, co FMV. Warto zauważyć, że komunikat prasowy odnosi się do nieśmiertelność Jako pierwszy powrót Barlowa do gatunku horroru od tamtego czasu Ciche wspomnienia wzgórza roztrzaskane w 2009 roku.” Pierwotnie planowali Barlow i jego zespół z Half Mermaid Productions pominięty Jego nowy projekt 26 lipca. Jednak we wspomnianym komunikacie prasowym stwierdzono, że zespół to zrobił Został wybrany na opóźnienie nieśmiertelność Może więc okazać się bardziej wyrafinowany.

Dla tych, którzy chcą poznać esencję nieśmiertelnośćHistoria zniknięcia aktorki Marisy Marcel, która zagrała w trzech filmach, które nie doczekały się oficjalnej premiery. Aby odkryć tajemnicę jej nieobecności, gracze przeszukują dawno utracone nagrania z tych trzech filmów i szukają wszelkich możliwych wskazówek.

Nie pozostawiaj żadnej ramki niezaznaczonej

Komunikat prasowy o nazwie nieśmiertelność Najbardziej ambitny i obszerny projekt, jaki Barlow kiedykolwiek wyprodukował. W zabawny sposób określił to także jako „próbę demontażu kina przy wykorzystaniu mechanizmów trzask pokemon. Badając materiał filmowy, gracze mogą wykorzystać mechanizm wycinania meczów, aby odkryć sekrety dzięki mocy języka filmowego.

Nowa data wydania dla nieśmiertelność Jest 30 sierpnia. Premiera jest prawdopodobnie większą wygodą niż cokolwiek innego. Wydawcy i programiści często opóźniają grę o kilka miesięcy, a nawet rok lub dłużej, więc przed rozpoczęciem gry wystarczy poczekać dodatkowy miesiąc nieśmiertelność To nie jest wielka prośba fanów. Mamy nadzieję, że ten dodatkowy miesiąc zapewni dokładną ilość czasu, której Half Mermaid Productions potrzebuje na ulepszenie gry.

Oczywiście, jeśli coś pójdzie nie tak, programiści zawsze mogą to opóźnić. Miejmy nadzieję, że nie ma takiej potrzeby.

READ  Oto 7 najlepszych zielonych kolorów lakierów do paznokci