Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Horoskop na dziś na 1 maja 2023: Marzenia mogą się spełnić

Horoskop na dziś na 1 maja 2023: Marzenia mogą się spełnić

Spójrz na swój bezpłatny horoskop dzienny na poniedziałek, 1 maja 2023 r

Dzisiejsze urodziny (23.05.01). W tym roku marzenia mogą się spełnić. Praca zespołowa, koordynacja i konsekwentne wysiłki wygrywają. Epifanie i głębokie modlitwy rozświetlają wiosnę. Wskakuj ze swoim partnerem w letnie biegi przez płotki, aby ożywić i wzmocnić swoją sprawność fizyczną tej jesieni. Zrób osobistą aktualizację następnej zimy. Posłuchaj swojego serca.

Aby skorzystać z tej funkcji, sprawdź dzisiejszą ocenę: 10 to najłatwiejszy dzień, 0 to najtrudniejszy dzień.

Baran (21 marca – 19 kwietnia) – Dziś jest 8 – Zdrowe odżywianie. Zachowaj obecny skład drużyny, z retrogradacją Wodnika i Plutona przez następne pięć miesięcy. Decyzje grupowe mogą być odzwierciedlone. Rób to, co działało wcześniej.

Byk (20.04-20.05) Dziś jest 8. Przyjrzyj się celom zawodowym i planom zawodowym na pięć miesięcy w retrogradacji Plutona. Projekty długoterminowe mogą wydawać się powolne, opóźnione lub wstrzymane. Wizualizuj pasję i wyrównanie zysków.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca) – Dziś jest 7 – Domowe wygody kuszą. Przegląd danych. Przeprowadź wyszukiwanie w tle, z Plutonem w retrogradacji. Przygotuj edukacyjne przygody, prezentacje, konferencje, wakacje lub zajęcia na nadchodzącą jesień.

Rak (21 czerwca – 22 lipca) – Dziś jest 8 – Ostrożnie przechowuj dokumenty, rachunki i akta. Zabezpiecz to, co osiągnąłeś dzięki retrogradacji Plutona. Przegląd wspólnych funduszy, inwestycji, umów i budżetów przez okres pięciu miesięcy.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) – Dzień 9 – Uważaj na budżety. procedury aktualizacji. Rozwiąż stare problemy między tobą a twoim partnerem. Odnów współpracę od teraz aż do jesieni. Problemy pozostawione bez opieki mogą być bardzo kosztowne.

Panna (23 sierpnia – 22 września) – DZIEŃ 7 – Dbaj o siebie. Udoskonal strategie dotyczące pracy, kondycji i zdrowia w ciągu najbliższych pięciu miesięcy dzięki retrogradacji Plutona. Zaktualizuj praktyki i procedury. Rozważ porady ekspertów.

READ  Cyberpunk 2077 bije rekord gracza Steam w Wiedźminach 3 wraz z powrotem gry

Waga (23 września – 22 października) – Dziś jest ósmy – Rozważ opcje. Pomyśl o pragnieniach swojego serca, z Plutonem w retrogradacji. Dokonuj poprawek w ciągu pięciu miesięcy, aby dostosować je do pasji, zabawy i miłości.

SKORPION (23.10-21.11) Dziś jest 8. Trzymaj się rutynowych i sprawdzonych domowych metod, z Plutonem w retrogradacji. Szukaj lokalnych promocji i rób je po październiku. Przejrzyj materiały, budżety i źródła.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) – tego dnia jest 8 – daj pierwszeństwo sprawom zawodowym. Redagowanie, poprawianie i aktualizowanie. Przygotuj i udoskonal komunikację w ciągu pięciu miesięcy, gdy Pluton jest w retrogradacji. Rozpoczęcie dużej kampanii promocyjnej w dalszej części roku.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia) – Dzień 9 – Zbadaj opcje. Przejrzyj finanse, aby oszczędzać zasoby. Udoskonal procedury pod kątem wydajności dzięki retrogradacji Plutona. Przeszacuj aktywa, aby rozwinąć to, co nabyłeś. Wyciągnij wnioski z poprzednich sukcesów.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego) – Dziś jest 8 – Postaw na pozytywne przepływy pieniężne. Następne pięć miesięcy, z retrogradacją Plutona, jest dobre na powrót do zdrowia. Zakończ stary interes. Zostaw swój zużyty bagaż. Promuj się.

Ryby (19 lutego – 20 marca) – Dziś jest 7 – Planuj i ćwicz. Ograniczenie spekulacji i ryzyka. Zmniejsz stres, zrelaksuj się i naładuj dzięki retrogradacji Plutona. Ciesz się pięciomiesięcznym odpoczynkiem w swojej kreatywności i produktywności.

(Astrolog Nancy Black kontynuuje starą kolumnę z horoskopami swojej matki Lindy Black. Komentarze i pytania są mile widziane na Twitterze, @pracownik. Więcej interpretacji astrologicznych, takich jak dzisiaj BliźniętaOdwiedź Linda Black Astrology, klikając tutaj Codzienne horoskopylub przejdź do www.nancyblack.com.)

© 2023 Nancy Black. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dystrybuowane przez agencję treści Tribune.