Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Horizon Call of the Mountain na PSVR2 został znacznie ulepszony w nowym zwiastunie

Horizon Call of the Mountain na PSVR2 został znacznie ulepszony w nowym zwiastunie

obrazek: PSVR bez zwolnienia warunkowego

Wezwanie horyzontu z góryJak być może pamiętasz, było Oficjalnie ogłoszone przez Firesprite i Guerrilla na początku roku. Sony pokazało Bardzo krótki zwiastun zwiastuna do kolumny nośnej PSVR2 nagłówek i obiecaj więcej wiadomości wkrótce. Ta informacja ma dotrzeć do warunki gry Później dzisiaj PlayStation potwierdziło to również w mediach społecznościowych krótkim zwiastunem.

Ten mały filmik, tak jak go zauważyłem PSVR bez zwolnienia warunkowego, doczekał się ogromnej aktualizacji w stosunku do oryginalnego zwiastuna. Chociaż ten klip był oszałamiający – bez wątpienia jedna z najlepszych grafik VR, jakie widzieliśmy do tej pory – nowy klip pokazuje ogromny skok w oświetleniu, intensywności roślinności i ogólnych szczegółach.

Na filmie widzisz, jak Tallneck idzie nad głową, i ważne jest, aby pamiętać, jak imponujące byłoby to w VR. Sony stoi przed poważnym wyzwaniem, które demonstruje wrażenia z PSVR2 w tradycyjnych zwiastunach z płaskim ekranem – jak PSVR Właściciele będą wiedzieć, że poczucie perspektywy jest bardzo zróżnicowane, gdy nosisz zestaw słuchawkowy — ale te efekty wizualne są imponujące nawet w przypadku standardów niewirtualnych.

Uważamy, że będzie to absolutny przystanek pokazowy. Chociaż dostępnych jest wiele niesamowitych gier VR, naprawdę brakuje inwestycji w zawartość AAA, być może za granicą. Półtrwania Alex. z Specyfikacje PSVR2 Będąc tak daleko przed wszystkimi innymi na rynku i mając dwa utalentowane, własne zespoły, którym powierzono to zadanie, spodziewaj się, że ten tytuł będzie naprawdę niesamowity.

READ  Raport: Meta przestała rozwijać swojego rywala Apple Watch