Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hoppin i Walther byli wielkimi uczonymi Polski

Hoppin i Walther byli wielkimi uczonymi Polski

Polska – Polska klasa z 2023 r. Natalie Hobin i salutatorian Seth Walter mówią, że ich dążenie do sukcesu i ciężka praca doprowadziły ich do czołówki w klasie maturalnej.

Obaj od szóstej klasy byli blisko czołówki swoich klas i są podekscytowani możliwością kontynuowania nauki na studiach. Powiedziały, że doceniają wsparcie rodziny w domu iw szkole, mówiąc, że bez nauczycieli w Polsce nie dałyby rady.

„Nauczyciele w Polsce są bardzo wyjątkowi” – ​​powiedział Walther.

„Pchnęli nas, abyśmy byli najlepsi” – dodał Hobin

Hoppin jest córką Roberta i Amandy Hoppin. Mówi, że jej celem było bycie prymusem od szóstej klasy.

„Jestem bardzo zdeterminowaną osobą. Ta samodzielna część jest częścią mnie” – powiedział Hobin.

Podczas swojego pobytu w PCS Hobbin była przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, członkiem National Honor Society, oficerem klasy 2023, wiceprezesem Koła Naukowego i członkiem Klubu Roczników.
Według urzędników szkolnych grał w golfa, piłkę nożną i softball.

„Chcę się zmusić do bycia lepszym” – powiedział Hoppin.

Hoppin planuje studiować na University of Alabama na kierunku inżynieria. Jego wymarzoną pracą jest praca w dziale zarządzania branży inżynieryjnej.

„Ciężka praca się opłaca”, powiedziała Hobin, zapytana, co powiedziałaby innym studentom, którzy realizują swoje cele w Polsce.

Walter jest synem Arthura i Jennifer Walter. Mówi, że lubi się uczyć i wyróżnia się w szkole, powołując się jednocześnie na wewnętrzną motywację do odniesienia sukcesu.

Powołuje się również na motywację swojej rodziny, ponieważ jej siostra Emily została mianowana prymusem w polskiej klasie 2020.

„Chciałem, aby ona i moi rodzice byli ze mnie dumni” — powiedział Walter. „Lubię się pchać”.

Podczas swojego pobytu w PCS Walther pełniła funkcję prezesa National Honor Society i członka Rady Studentów. Grał także w drużynie koszykówki i był kierownikiem drużyny baseballowej, powiedzieli urzędnicy szkoły.

READ  R. Power of Poland, rumuński partner w rozwoju projektów fotowoltaicznych o mocy 100 MWp

Walther będzie uczęszczał do SUNY Polytechnic Institute, aby studiować inżynierię komputerową i ma nadzieję, że pewnego dnia obejmie wyższe stanowisko w zakładzie produkującym chipy półprzewodnikowe.

Młodszym i przyszłym studentom w Polsce Walter udzielił następującej rady: „Jeśli ciężko pracujesz, naprawdę możesz się tam dostać”.