Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hoi jest na pierwszym miejscu, a Polska jest gotowa na konflikt

Brian dzisiaj

Wydano: 18 czerwca 2021 o 17:00

Ponieważ w ten weekend rozpoczynają się Rajdowe Mistrzostwa Europy 2021, nawigator Monia, Brian Hoy, nie może się doczekać powrotu na szutr, gdy ponownie spotka się z Ketanem McCartem na nadchodzący sezon.

Brian współpracował z wieloma kierowcami, w tym doświadczonym nawigatorem Peterem Jenningsem, Neilem Harronem, Ketanem McCartem i ostatnio Callumem Devinem, którzy wspólnie odnieśli liczne sukcesy, w tym wyjątkowe zwycięstwo w Rajdzie Donegal Harvest 2019.

Teraz Hoe powraca z Tromore Speedster McCartney na sezon 2021, a para niedawno zajęła 15 miejsce w swojej klasie na przedsezonowej rozgrzewce przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w zeszłym miesiącu na Rally Terrace de Apora w Portugalii.

Chociaż Brian jest zadowolony z wyniku, wierzy, że bicie dało im dobrą okazję do oceny, na jakim poziomie są ich wyniki i jakie aspekty ich jazdy wymagają poprawy.

Zobacz Fermanak Herald w tym tygodniu, aby przeczytać więcej o tej historii. Nie mogłeś przyjść do sklepu po swój egzemplarz? Nie ma problemu! Możesz pobrać kopię bezpośrednio na swoje urządzenie, klikając ten link https://bit.ly/3gOl8G0

Czytaj więcej .. Zapisz się do aktualnej wersji

Uzyskaj wysokiej jakości magazyn na dowolnym urządzeniu, gdziekolwiek jesteś. Bądź na bieżąco w zaciszu własnego domu dzięki cyfrowej subskrypcji.
W każdej chwili | Dowolne miejsce | Gdziekolwiek

Wydano: 18 czerwca 2021 o 17:00

READ  Polska osiągnęła 4 gigawaty kamień milowy - PV Magazine International