Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hogwarts Legacy przypomina inną grę Magical PS5, PS4 Open World

Bóg wojny Ragnarok Być może jest już dostępny, ale nie brakuje tytułów, na które można się spodziewać. Jednym z problemów na horyzoncie jest: Dziedzictwo HogwartuA deweloper Avalanche postanowił ożywić nasze emocje dzięki ponad 40-minutowemu materiałowi z rozgrywki na PS5, od twórcy postaci po krótką wycieczkę po Hogwarcie.

Krótko mówiąc, wygląda niesamowicie. Zespół wykonał świetną robotę, aby każdy pojedynczy korytarz słynnej Szkoły Czarodziejów był wyjątkowy i chociaż może nie być tak interaktywny, jak można by się spodziewać, jest pełen aktywności, a uczniowie gromadzą się poza klasami, a nauczyciele robią swoje. praca. Jeśli chodzi o gry z otwartym światem, jest to zdecydowanie wyjątkowe miejsce.

Film potwierdza, że ​​nie będzie systemu planowania, więc w przeciwieństwie do tytułów takich jak Znęcać się, Twoje zajęcia będą częścią głównej struktury zadań. Odcinek jest oczywiście inspirowany większością współczesnych gier sandbox, w których odkrywasz punkty szybkiej podróży, przedmioty kolekcjonerskie i zadania od kolegów ze studiów. Rozmowy wydają się być pokoleniem za czymś w rodzaju Zakazany horyzont na zachódale żeby być uczciwym, Partyzant postawił ogromną przeszkodę, aby go pokonać.

Gra kończy się kilkoma pojedynkami, które wydają się dość skomplikowane, ale są odświeżająco oryginalne. W efekcie możesz przydzielić różne zaklęcia do czterech miejsc w HUD, a następnie będziesz musiał użyć różnych kolorowych ataków, aby przełamać tarcze przeciwników. Możesz też w ostatniej chwili kontratakować gardą, jak w Spider-Man z Marvela Na przykład gry.

W sumie to nam się podoba. Na taką grę czekaliśmy całe życie i chociaż deweloper musiał oczywiście iść na kompromis – nie ma na przykład grywalnych Gobstones – już teraz można powiedzieć, że będzie to wspaniały otwarty świat do zbadania. Jakie są twoje przemyślenia na temat interfejsu?

READ  Recenzja przewodnika BMW M4 2022