Tech

Hitman wycofany ze sprzedaży na GOG

GOG się wycofał Morderca ze sprzedaży. Łysy zabójca dołączył do cyfrowego sklepu bez DRM we wrześniu, ale spotkał się z potępiającymi komentarzami. Dzieje się tak, ponieważ chociaż teoretycznie jest wolny od DRM, Hitman opiera się na łączności online, aby zasilać wiele swoich funkcji. Po wyłączeniu gry GOG przeprosił mówiąc, że „nie powinni wydać jej w obecnej formie”.

Strona Hitman Store na GOG zawiera ostrzeżenie na górze, podobno dodane wkrótce po premierze, które mówi, że “Aby uzyskać dostęp do misji eskalacji, nieuchwytnych celów lub kontraktów generowanych przez użytkowników, wymagane jest połączenie internetowe. W misje fabularne i nagrody można grać w trybie offline. Połączenie.”

Użytkownicy szybko wskazywali w dziesiątkach negatywnych recenzji, że połączenie internetowe jest również wymagane do odblokowania nowego sprzętu, lokalizacji startowych i strojów. Są to bardzo podstawowe cechy doskonałej piaskownicy zabijania Hitmana.

GOG napisał w Opublikuj wczoraj na ich forum. “Wciąż prowadzimy dialog z IO Interactive na temat tego wydania. Dzisiaj usunęliśmy HITMAN GOTY z katalogu GOG – co powinno zostać wydane w obecnej formie, jak wskazałeś.”

“Chcielibyśmy przeprosić za zamieszanie i oburzenie spowodowane tą sytuacją. Zawiedliśmy Cię i chcielibyśmy podziękować za przybliżenie nam tego tematu – choć szczerze do szpiku kości, pokazuje, jak pasjonujesz się w kierunku GOG”.

Po tym, jak Hitman otrzymał wiele negatywnych recenzji, GOG początkowo rozgniewał swoją społeczność, mówiąc, że nie będzie tolerować „bombardowania recenzji”. Później wyjaśnili, że usuwane będą tylko opinie, które naruszają ich zasady dotyczące recenzji.

To kolejny wstyd związany z najnowszą trylogią gier Hitman, z których wszystkie są doskonałe, ale wydają się potykać o siebie przy każdej okazji. zabójca 3 – dowolna Jest doskonały, a głównie zawiera Hitman 1 i 2 – puszyste upierzenie w momencie premiery, ponieważ EKSKLUZYWNA EPIC! Co początkowo nie grało dobrze z postępami z poprzednich gier zrobionych na Steamie.

READ  Assassin's Creed Valhalla w irlandzkiej kampanii turystycznej • Eurogamer.net

Mamy nadzieję, że trwające rozmowy GOG z IO Interactive oznaczają, że pewnego dnia pojawi się wersja gry mniej zależna od połączenia internetowego.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment