Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hiszpania-Polska | Hiszpania vs Polska Zapowiedź UEFA EURO 2020: Gdzie oglądać, kanały telewizyjne i transmisje na żywo, wiadomości grupowe, przewodnik po formularzach | UEFA EURO 2020

Polska zmierzy się z Hiszpanią w grupie E UEFA Euro 2020 w Sewilli w sobotę 19 czerwca.

Hiszpania vs Polska: budowanie na żywo


Jaka jest historia?

Polska jest pod presją po porażce Słowacji w meczu otwarcia grupy E – czy najlepszy strzelec Europy 2020/21, Robert Lewandowski, może tym razem być bardziej zaangażowany? Będą potrzebować czegoś specjalnego przeciwko hiszpańskiej drużynie, ale w poniedziałek wpakowali piłkę do siatki przeciwko Szwecji, mieli 75% posiadania i zakończyli 852 podaniami dla 103 przeciwników! Co znamienne, było to pierwsze od 1959 roku, konkursowe spotkanie stron.

Kto czego potrzebuje?


Gdzie oglądać mecz w telewizji

Fani mogą znaleźć lokalnego partnera (ów) transmisji UEFA EURO 2020 tutaj.

Możliwe wiersze

Hiszpania: Szymon; Asbiliquetta, Laporte, Pav Torres, Alpha: Laurent, Kosze / Rotary, Petrie; Gerard Moreno, Morata, Olmo

Polska: Skozny; Peresziasky, Klik, Petnarek; Joviac, Motor, Linnetti, Ribus; Clichy, Giliuski; Lewandowski

Klasyczne polskie cele Euro

Komentarze reporterów

Graham Hunter, hiszpański korespondent: Alvaro Morata W tej chwili panuje ciągły szum, czy zacząć, czy nie. Ostatnio był trochę lukratywny, ale w hiszpańskiej prasie piłkarskiej zawsze toczy się jakaś dyskusja na temat wielkiego meczu; Luis Aragonus porzuca Raula Gonzaleza, który powinien był przyjść po Davidzie de Gia Iker Casillas, płaskim związku między Javierem Clemente i Michaelem. To część mebli tutaj.

Piotr Kosmiski, polski korespondent: Crescors Kryzhovyak został zawieszony i nie zagra w andaluzyjskim mieście, które dobrze zna od czasu pobytu w Sewilli. Poza nim nie ma kontuzji, a palo saousa jest dostępna dla wszystkich. Piotr Jiliaski jest potrzebny w najwyższej formie, aby zachować szanse konkurencyjne Polski. Jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych graczy w drużynie i czasami nazywany jest „polskim Brazylijczykiem” ze względu na swoją wyrafinowaną technikę. Czy pokaże to w La Cartouza?

Co mówią trenerzy i zawodnicy

Petri: „Zawsze staram się oszukać przeciwnika”

Petri: „Zawsze staram się oszukać przeciwnika”

Pablo Sarabia, Hiszpania napastnik: „Nastrój i gole są obowiązkiem nas wszystkich. Wszyscy bronimy, wszyscy atakujemy. Ofensywna praca Moraty jest godna pochwały. To petarda gracza. Statystyki to pokazują: czapki, bramki.”

Paolo Sousa, polski trener: „To, co przekonuje mnie przed meczem, to przede wszystkim jakość moich zawodników i ich pewność, że damy radę. Oczywiście jesteśmy w trudnej sytuacji, ale czasami wielkie rzeczy są fałszywe w nędzy. Nasza misja jest zminimalizowanie ich posiadania tak bardzo, jak to możliwe. Ale jak powiedziałem, nasza drużyna ma jakość i zrobimy co w naszej mocy, aby pokazać ją przeciwko Hiszpanii.

Kreator formularzy (najpierw najnowsze)

Hiszpania: DWDWWD

Polska: LTDLW

READ  Caruana wygrywa 7, remis 2: 2022 Superbet Rapid & Blitz Polska, dzień 4