Top News

Historia polskiej wsi Wiadomości, sport, praca

Polska – Willow Moyer jeszcze nie opanowała do perfekcji układania właściwych liczb we właściwej kolejności, ale przynajmniej ma na myśli właściwe liczby.

„Jeden to dziewięć” – powiedziała 5-letnia Willow z Polski, zapytana, pod jakie numery dzwonić w nagłych wypadkach.

Niemniej jednak była jednym z dzieci, które zajmowały się bezpieczeństwem przeciwpożarowym i podstawowymi sytuacjami awaryjnymi, a na cześć Zachodniego Rezerwowego Połączonego Okręgu Straży Pożarnej, jednym ze sprzedawców, którzy stworzyli polską imprezę z okazji 14-lecia w sobotę w ratuszu 308S. NS.

Całodzienne spotkanie rodzinne miało uczcić polską wieś, założoną w 1802 r. i zarejestrowaną w 1866 r., kiedy była małą kilkusetosobową osadą. We wsi znajduje się ponad 100 zabytkowych domów wybudowanych przed 1900 rokiem, a wiele twierdzi, że dzielnica biznesowa sięga swoich początków.

Ponadto były szef policji Russell D. Ku pamięci Beatty’ego zmarł niespodziewanie 28 sierpnia w swoim domu. 62-letni Beatty był kierownikiem wydziału dróg wiejskich.

„Kocha wozy strażackie; zawsze mówi o bezpieczeństwie przeciwpożarowym” – powiedziała matka Willow, Helena, która ma od ośmiu do dziesięciu zabawkowych samochodów.

Rodzina często jeździ na obóz, między innymi na niedawną wycieczkę do Cook Forest w Pensylwanii, a wierzba wlewa wodę lub inny płyn do ognia, upewniając się, że jest całkowicie zgaszony przed opuszczeniem obozu. Ponadto doskonale zdaje sobie sprawę z przeszywającego dźwięku czujnika dymu w domu rodzinnym i może wyjść z domu, jeśli zabrzmi, dodał jej ojciec Josh.

„Powiedzialiśmy dzieciom: ‘Nie baw się zapałkami lub zapalniczkami, sprawdź czujkę dymu lub zadzwoń po straż pożarną, aby ją dostać’, powiedział Bill O’Hara, Połączony Straż Pożarna. Bezpieczeństwo w polskich szkołach.

WRJFD miał pod ręką kilka wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, takich jak upadek na ziemię w przypadku odłamka ognia w dłoni, toczenie się w przód iw tył i prostowanie nóg; Nie dotykaj gorących drzwi podczas pożaru; Utrzymywanie go na niskim poziomie, aby uniknąć wdychania dymu; Ćwiczenia okazjonalnych ćwiczeń wyjścia, co najmniej dwie drogi ewakuacyjne; I umieszczenie czujek dymu w miejscu, w którym wszyscy w domu mogą słyszeć.

READ  Muzeum Auschwitz wycina fragmenty holokaustu nowojorczyków w Polsce

Mając na uwadze bezpieczeństwo, Flinton Brett Switzer, P., otoczył się drucianą siatką za pomocą piły łańcuchowej, aby wyrzeźbić układ łysego orła w drzewie.

Switzer, który prowadzi firmę o nazwie P&T Chainsaw Carvings, narysował i sprzedał wiele dyni i innych rzeźb o tematyce jesiennej i Halloween. Powiedział, że Swiss specjalizuje się w rzeźbieniu różnych zwierząt i ptaków.

„Chcieli tutaj mieć grawera, ale moi rodzice byli już zarejestrowani, więc poprosili nas o to” – powiedziała żona Szwajcarii Tiffany, której rodzicami byli główni grawerzy Benjamin i Melinda Ronalds.

Para przywiozła także swoje dzieci Adalin (2 lata) i Rayton w wieku 4 miesięcy.

Na pokazie były również konie, kozy, kurczaki i inne zwierzęta, które były częścią zoo, przynosząc radość odpowiednio 3 i 4 rodzeństwu Brighton i Brooklyn Noe.

„Jeździli konno, jedli frytki i bawili się” – powiedziała ich matka Crystal, która jest również miłośniczką dzieci.

Inną formą rozrywki, w której brały udział osoby w każdym wieku, był Konkurs na Statuetkę Polski, w którym zawodnicy prezentowali swoje piosenki na kilku etapach, a trzyosobowa komisja oceniała ich występ pod względem wysokości, stylu, dyskursu, mowy i prezentacji.

Odnosząc się do gwiazdy pop Adele, Brenna Clinton z Hubbarda powiedziała: „Ona jest moją najlepszą artystką”.

W rezultacie 21-letnia Clinton wygłosiła prezentację na temat przeboju Adele z 2011 roku „Turning Tables” i otrzymała liczne wyróżnienia od jurorów za swój występ.

„To jedna z jego starych piosenek” – dodał Clinton.

W sprzedaży było wiele przedmiotów, takich jak biżuteria, mydła perfumowe, karty baseballowe i wypieki.

Świętowanie polskiego stołu i dodatkowe uroczystości to minigolf, spacery po South Main Street, konkurs dekorowania dyni, rysowanie kredą chodnikową, parada, wyprzedaż książek, targ, cicha aukcja i fajerwerki.

Wykonawcy

Polscy zawodnicy statuetki na polskim wydarzeniu, które będzie obchodzone w sobotę, to m.in.:

READ  Polska zamienia węgiel na gaz ziemny, jądrowy i odnawialny

Logan Nicholas

Jakub Ladesa

Justin Collingwood

Sean Ripple

Carrie Ripple

Suzy Patterson

Prina Clinton

Bob Szlachetny

Ann Porter

Dzisiejsze wiadomości i wiele innych w Twojej skrzynce odbiorczej

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment