Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hindus, który był maltretowany na tle rasowym w Polsce, nazwał „pasożytem” i powiedział „wróć do swojego kraju”

Hindus, który był maltretowany na tle rasowym w Polsce, nazwał „pasożytem” i powiedział „wróć do swojego kraju”

LONDYN, 3 września (PTI) Hindus był rasowo maltretowany w Polsce przez Amerykanina, który rzekomo nazwał go „pasożytem” i „najeźdźcą” i kazał mu „wrócić do swojego kraju”.

Indianin, który nie został jeszcze zidentyfikowany, został nakręcony w filmie, który stał się wirusowy w mediach społecznościowych. Nie wiadomo, w którym mieście nakręcono film, ale użytkownicy Twittera skomentowali Warszawską Policję.

Na filmie Indianin, którego można zobaczyć w pobliżu centrum handlowego i poproszony o zatrzymanie nagrywania, wielokrotnie pyta, dlaczego był w Europie.

'Jestem z ameryki.’ A w Ameryce… jest was tutaj wielu. Więc dlaczego jesteś w Polsce? Dlaczego tu jesteś? Myślisz, że możesz po prostu najechać Polskę? Dlaczego nie wrócisz do swojego kraju? ›. mówi mężczyzna za kamerą.

„Dlaczego twoi ludzie najeżdżają nasze kraje? Masz Indie! Dlaczego przybyłeś do krainy białego człowieka, aby odetchnąć od naszej ciężkiej pracy? Dlaczego nie zbudujesz swojego kraju? Dlaczego jesteś pasożytem? Eksterminujesz naszą rasę. Jesteś najeźdźcą. Idź do domu, najeźdźco. Nie chcemy cię w Europie. Polska tylko dla języka polskiego. Nie jesteś Polakiem.

Nie jest jasne, kiedy doszło do ostatniego ataku ani co doprowadziło do rozmowy między dwojgiem ludzi.

Użytkownicy mediów społecznościowych potępili w filmie „haniebny pokaz rasizmu”.

Incydent miał miejsce ponad tydzień po tym, jak grupa Indian amerykańskich została napadnięta na tle rasowym i zastraszona przez meksykańską kobietę w amerykańskim stanie Teksas.

(Ten artykuł został opublikowany z kanału agencji prasowej bez żadnych modyfikacji tekstu. Zmieniono tylko tytuł).

READ  Zaangażowanie ludów tubylczych w gospodarkę | ThePeterboroughExaminer.com