Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hili Properties bada akwizycje na polskiej Litwie

Hili Properties bada akwizycje na polskiej Litwie

Hilli Properties, międzynarodowa spółka zależna Hilli Ventures inwestująca w nieruchomości, rozszerza swoją działalność poprzez dalszą dywersyfikację portfela 115 milionów funtów, dokonując dwóch dużych przejęć na Litwie iw Polsce.

Spółka, która obecnie posiada i zarządza nieruchomościami komercyjnymi w krajach bałtyckich Rumunii i Malcie, prowadzi zaawansowane rozmowy na temat zakupu nowo wybudowanej nieruchomości przemysłowej na Litwie. Nieruchomość jest w całości wynajęta międzynarodowej marce z 20-letnią umową najmu, ponieważ jest to najlepsze miejsce, aby uzyskać dostęp do głównych tras towarowych. Ujawnia również potencjał ekspansji.

Hilly Properties prowadzi wspólnie rozmowy w sprawie zakupu przełomowej nieruchomości, w której mieści się międzynarodowy operator budowlany z branży budowlanej w Warszawie. Zlokalizowany strategicznie przy głównych arteriach wylotowych stolicy Polski, w pobliżu osiedli mieszkaniowych i łatwo dostępny samochodem i komunikacją miejską, nowo wybudowana nieruchomość ma dziewięcioletni okres najmu i możliwość przedłużenia. Jej jedyny najemca jest liderem w swojej działalności.

Prezes Hilli Properties, Pierre Luca Demajo (z lewej) i dyrektor zarządzający George Kagorus: „Hilli Properties jest niezłomnie zaangażowane w inwestowanie w poszerzanie i wzbogacanie swojego portfolio poprzez przejęcia i odmłodzenie”.

Pierwsza akwizycja Hili Properties w Polsce wesprze jej strategię rozszerzenia zasięgu na kolejne kraje UE, które oferują zrównoważony wzrost gospodarczy i potencjał. Polska jest jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów do inwestowania, charakteryzującym się zrównoważonym wzrostem gospodarczym, silnym popytem krajowym i międzynarodowym, bliskością głównych rynków kontynentalnych, dostępem do wykwalifikowanego kapitału ludzkiego oraz rosnącą jakością infrastruktury.

Działalność Hilli Properties obejmuje sześć centrów handlowych zlokalizowanych w stolicy Łotwy, Rydze, prywatny szpital w Bukareszcie, restauracje z 11 nieruchomościami w głównych dzielnicach biznesowych Estonii, Łotwy, Litwy, Rumunii i Malty. , oraz trzy ekskluzywne bloki biznesowe i powierzchnie biurowe w Slima, Marsa i Floriana. Do jej najemców należą wiodące restauracje, operator McDonald’s na tych rynkach, szwedzka firma supermarketów Rimi oraz norweska NewsGegent / Convenience Chain Narration.

READ  Ethan Hayter wygrywa w klasyfikacji generalnej Tour of Poland

Nieruchomość pomieści ponad 80 najemców komercyjnych na 75 500 metrach kwadratowych wynajmowanych nieruchomości, które są wynajęte w 99 procentach ze średnim okresem najmu wynoszącym 8,8 lat z korzystną wagą. Ogólnie rzecz biorąc, portfel koncentruje się na projektowaniu w celu generowania przychodów i wzrostu kapitału poprzez aktywne zarządzanie aktywami w celu maksymalizacji wydajności operacyjnej i rentowności.

Założona w 2012 r. Asset Group, z zespołem wyższego kierownictwa przydzielonym własnej radzie dyrektorów, koncentruje się na blokowaniu możliwości inwestycyjnych na rynkach, na których jej spółka dominująca, Hili Ventures, ma już silną pozycję w dużych operacjach biznesowych i detalicznych.

„W ciągu ostatnich kilku lat Hilli Properties mocno zainwestowało w nieruchomości poza Maltą.

Ponieważ Hilli Ventures prowadzi znaczącą działalność w krajach bałtyckich i Rumunii, Hilli Properties wykorzystuje wszechstronną wiedzę i zrozumienie dynamiki rynku, krajobrazu gospodarczego, potrzeb społeczności biznesowych i perspektyw finansowych tych regionów. Ta inteligencja rynkowa, z determinacją i siłą do znacznych inwestycji, pozwala Hilly Properties na podejmowanie decyzji biznesowych z długoterminową wizją. Obecnie zamierzamy rozszerzyć naszą obecność na rynkach sąsiednich, na których jesteśmy obecnie.

W związku z ciągłym wzrostem Hilly Properties pracuje nad identyfikacją możliwości inwestycyjnych w centrach handlowych i centrach handlowych przy głównych ulicach handlowych w centrach miast i na przedmieściach, a także w magazynach, obiektach przemysłowych i dystrybucyjnych oraz nieruchomościach biurowych zlokalizowanych w kluczowych żądanych lokalizacjach. Większa możliwość przyciągnięcia zainteresowania najemców.

Po przejęciu Hilly Properties często dokonuje drugiej rundy inwestycji w każdą nieruchomość, aby przeprojektować lub unowocześnić nieruchomość i zaspokoić potrzeby obecnych i przyszłych najemców oraz szerszej społeczności. Udziałowcami firmy są zaufani profesjonaliści i profesjonaliści, którzy działają zdecydowanie i etycznie, stając się najbardziej pożądanymi adresami biznesowymi i realizując atrakcyjny zwrot z inwestycji.

„Hilli Properties jest niezłomnie zaangażowane w inwestowanie w realizację swojej wizji rozszerzania i wzbogacania swojego portfolio poprzez przejęcia i odmłodzenie” – powiedział George Kagoras, dyrektor zarządzający Hilli Properties. „Podzielamy ambicje rozwojowe naszego rodzica Hilly Ventures i podążamy jego śladami, budując szereg możliwości.

READ  Zmniejszenie liczby strażaków z powodu polskiego nakazu szczepień

W ciągu pierwszych sześciu miesięcy do czerwca 2021 r. Hilli Properties odnotowało stały łączny przychód w wysokości 8,8 mln USD. Zyski od stycznia do czerwca 2021 r. poprawiły się w stosunku do poprzedniego okresu dzięki zarządzaniu kosztami. Rentowność firmy zostanie dodatkowo wzmocniona dzięki planowanym inwestycjom w krótkim i średnim terminie.

Niezależne dziennikarstwo kosztuje. Czasy wsparcia na Malcie Cena kawy.

Wesprzyj nas