entertainment

Henry Cavill powtórzy swoją rolę Supermana w Supergirl DCEU?

Henry Cavill jest obecnie zajęty zdjęciami do kilku różnych projektów, takich jak Wiedźmin, Domy Enoli 2 i inni. Podczas gdy fani z niecierpliwością czekają na powrót Cavilla przebranego za Kryptończyka, aktor nie potwierdził swojego powrotu do DCEU jako Superman. Podczas gdy jego odpowiednik, Ben Affleck, ma powtórzyć swoją rolę Batmana w filmie z 2022 roku BlaskPrzyszłość Cavilla w DCEU pozostaje niepewna.

Jednak nowe doniesienia wskazują, że Henry wyraził zainteresowanie powtórzeniem swojej roli jako Clark Kent / Superman w Supergirl DC, w której zagra razem z Sashą Calle, która zadebiutuje w DCEU w filmie. Blask Wraz z Ezrą Millerem, Benem Affleckiem i Michaelem Keatonem.

Henry Cavill w Supergirl

Sasha Calle zagra biologicznego kuzyna Supermana w nadchodzącym filmie DCEU Blask. Krążą plotki, że DC może być samodzielny Super dziewczyna Udostępnianie filmu, następne wejście Kali do wszechświata Blask. Według Giant Freakin Robot, Henry Cavill chętnie powtórzy swoją rolę Kryptonianina w filmie. Cavill był ostatnio widziany na ekranie jako superbohater w Zack Snyder sprawiedliwość liga. Ben Affleck i Michael Keaton również pojawią się w Blask Film, który powtarza ich rolę jako Mrocznego Rycerza.

Flash Ezra Miller wyrusza w podróż przez odpowiednik wieloświata w DC, pozostawiając fanów zastanawiających się, czy Supergirl i Superman mogliby współpracować w alternatywnym wszechświecie. Jednak nic nie zostało jeszcze potwierdzone Super dziewczyna Niezależny film studia, Cavill, był powiązany z kilkoma projektami DC w przeszłości i żaden z nich nie przeszedł.

Nadchodzące projekty Henry’ego Cavilla

Henry Cavill pojawi się wkrótce w drugim sezonie serialu fantasy na Netflix Magik, ponownie wcielając się w rolę Geralta z Rivii. Seria oparta jest na serii książek o tym samym tytule autorstwa polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Powróci także do swojej roli detektywa Sherlocka Holmesa w Enola Holmes 2 W roli głównej Millie Bobby Brown. Cavill był również powiązany z rolą lidera w Restart góralski Reżyseria: John Wick reżyser Chad Stahelsky.

READ  Koniec Ouija: wyjaśnianie pochodzenia zła

Zdjęcie: Instagram / @henrycavill

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce Z Indii i całego świata. Teraz śledź swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne. Świat Republiki jest Twoim jedynym celem podróży Bollywoodzkie wiadomości. Obserwuj nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment