Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Hello, Goodbye, and Everything In Between” na Netflix: Jak tancerka Talia Ryder została aktorką

Netflix wprowadza na ekrany długo wyczekiwaną i wyczekiwaną komedię romantyczną YA (Young Adult) „Hello, Goodbye, and Everything In Between”. Hello, Goodbye, and Everything In Between jest oparta na bestsellerowej powieści Jennifer E Smith o tym samym tytule. Film wyprodukowała firma Ace Entertainment, która wyprodukowała również odnoszącą sukcesy trylogię To All The Boys. Film wyreżyserował Michael Lewin, a Jordan Fisher pełni funkcję producenta wykonawczego.

Reklamy

Film opowiada o Claire (Talia Ryder) i Aidan (Jordan Fisher), parze z liceum. Tuż przed rozpoczęciem studiów w college’u zdecydowanie podejmują decyzję o oddzieleniu się od siebie. Podczas ostatniej randki jako małżeństwa oboje zaczynają ponownie rozważać uczucia miłości i uczucia, które są sobie tak znajome, że zmuszają ich do ponownego rozważenia swojej decyzji. Ponieważ film ma trafić do Netflix w lipcu 2022 r., przyjrzyjmy się niektórym kluczowym członkom obsady. Jeśli jesteś zagorzałym fanem komedii romantycznych o tematyce YA, możesz polubić serię The Kissing Booth, To All The Boys I Loved Before, Squared Love i trylogię Senior Year.

Reklamy

Powiązane artykuły

„The Kissing Booth 3”: data premiery, spoilery, fabuła i wszystko o romcom Netflixa

Pełna lista obsady Squared Love: poznajcie Adriannę Chlebicką, Mateusza Banasiuka i resztę obsady polskiego komedii romantycznej Netflixa

Reklamy

Talia Rider

Jaki jest pierwszy film Talii Ryder?

W 2015 roku 20-letnia gwiazda Talia Ryder zagrała jako Hortensia w musicalu Matilda the Musical na Broadwayu, który był jej przełomową rolą w branży. Pracowała także nad krótkim filmem Broadway Kids Against Bullying: I Have a Voice w reżyserii Jasona Milsteina, wraz z piosenką charytatywną skomponowaną przez Franka Wildhorna, aby wesprzeć Nobully.org.

Jej wielki przełom w Hollywood przyszedł wraz z filmem Sundance z 2020 roku Never Rarely, który dał jej międzynarodową sławę i sławę jako aktorki. Zagrała także w adaptacji The Westside Story Stevena Spielberga i horrorze Mistrz. Poza tym zagrała także w teledysku piosenkarki Olivii Rodrigo „Deja Vu”. Ryder zostanie pokazany w głównej roli Claire w „Hello, Goodbye, and Everything In Between”.

READ  Melissa George, gwiazda Mosquito Coast, nie przeczytała książki, ale zrobiła coś dziwnego, aby ją przygotować (wideo)

Reklamy

Podczas jednego z jej wywiadów z Magazyn W W lutym 2021 Talia otworzyła się na swoją pasję do tańca. „Zacząłem tańczyć, gdy miałem 3 lata. Kiedy byłem młodszy, chciałem być tancerzem i biologiem morskim i nie myślałem o występie, dopóki nie zobaczyłem Matyldy na Broadwayu.” Mówiąc o tym, jak ona i jej siostra brały udział w przesłuchaniach do produkcji na Broadwayu, Talia powiedziała: „Tak. Po jej zobaczeniu moja siostra i ja mieliśmy chwilę mrugnięcia okiem, poszliśmy i zapytaliśmy naszą mamę, czy pozwoli nam na przesłuchanie. i skończyłem w programie na Broadwayu”.

Reklamy

Mówiąc o swoim ulubionym filmie tanecznym, Talia powiedziała: „High School Musical. Pamiętam, jak byłam w przedszkolu, uczyłam się wszystkich tańców i kochałam wszystkich w filmie”.

Kim jest chłopak Talii Ryder?

Plotka głosi, że Talia Ryder będzie w Połączyć Z aktorem Samem McCarthy. Chociaż wielokrotnie widywano ich na swoich historiach na Instagramie, rzekoma para ani nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła ich związku. Sam McCarthy to amerykański aktor najbardziej znany z ról w „Condor” i serialu Netflix „Dead To Me”.

Reklamy

Jaka jest wartość netto Talii Ryder?

Według kilku doniesień fortunę Talii Ryder w 2022 roku szacuje się na około 1,2 miliona dolarów.

„Hello, Goodbye, and Everything In Between” zaplanowano na 6 lipca 2022 r. na Netflix.