Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

HBO Europe, niemiecki Dreamer Joint Venture Board Locarno Match Me „Zaufaj mi” (ekskluzywny)

HBO Europe, niemiecki Dreamer Joint Venture Board Locarno Match Me „Zaufaj mi” (ekskluzywny)

HBO Europe i berlińska Dreamer Joint Venture Filmproduction zajęły się „Zaufaj mi”, dokumentem śledczym Joanny Ratajzak, opowiadającym o prawdziwym doświadczeniu pary w otwartym związku.

„Zaufaj mi” zostanie zaprezentowany na spotkaniu Match Me Network w Locarno przez Stanisława Zaborowskiego w Warszawie srebrna rama, główny produkt projektu. Producentem HBO Europe jest Hanka Kastelicová.

Więcej od Variety

Kierowana przez Olivera Stoltza firma Dreamer Joint Venture wyprodukowała w 2020 roku dokument Marca Wessa „We Hold the Line” o prześladowaniach dziennikarzy filipińskiego dyktatora Rodrigo Duterte oraz dramat Marcosa Empodena „On the Edge” wspierany przez Arte France.

Zwraca się do Alicji i Sebastiana, pary, która wydaje się mieć wszystko – szczęśliwy związek, dwójkę uroczych dzieci, pieniądze i mnóstwo przyjaciół – dopóki Sebastian nie zasugeruje, by nawiązali relację z innymi partnerami.

Aby podkreślić, jak trudno jest rozmawiać o własnych potrzebach, nawet ze swoimi partnerami, Trust Me zaczyna się od Alicji i Sebastiana jako małżeństwa, a następnie przedstawia ogromne wyzwania ich niekonwencjonalnego związku i coraz bardziej samotnej walki o to, aby to zadziałało.

„Zaufaj mi” przygląda się bliżej dzisiejszym związkom i miłości poprzez doświadczenia jednego z małżonków. Domyślnie odzwierciedla możliwości, jakie tradycyjne koncepcje mają w dzisiejszym szybkim świecie konsumpcjonizmu i poszerzających się wyborów, powiedział Ratajczak. Bada wyzwania związane z długotrwałym, stabilnym związkiem, w którym ludzie cenią również indywidualność i rozwój osobisty” – dodaje.

To, co od razu rzuca się w oczy w przygotowywanym fragmentu trailera filmu, to niezwykle intymna relacja Ratajczaka z Eliaszem i Sebastianem. „Znam Aliję i Sebastiana od kilku lat, a oni znają mnie i mi ufają. Tego projektu nie można było inaczej przedstawić” – powiedział Ratajczak. różnorodny.

„Jako Polka, która od wielu lat mieszka w Niemczech, jestem również świadoma indywidualnego pochodzenia kulturowego Eliasza i Sebastiana. Jestem bardzo wrażliwa na ich obawy i chcę być uczciwa i uczciwa wobec obojga.”

READ  Profesor tańca stanu San Diego odnosi się do „Głodu w skórze”

Filmowanie rozpoczęło się w 2018 roku. Zaborovsky powiedział, że film był w połowie drogi.

Ratajczak, polska reżyserka telewizyjna i reżyserka filmów krótkometrażowych mieszkająca w Niemczech, wcześniej pracowała w radiu, zdobywając dwie główne nagrody za swoją pracę na Międzynarodowym Festiwalu Radiowym w Nowym Jorku.

We wrześniu Silver Frame będzie miał premierę swojego pierwszego filmu „Ucieczka do Srebrnego Globu”. Dokument próbujący rozwiązać jedną z największych zagadek w historii polskiego kina: wstrzymano produkcję pierwszej w Polsce produkcji science fiction o superbohaterach „Na srebrnym globie” w reżyserii Andrzeja Żuławskiego.

Silver Frame ma w przygotowaniu inny dokument związany z filmem: „Wajda” Marii Zmarz-Koczanowicz i Liliany Komorowskiej, o międzynarodowej karierze i wpływach artystycznych polskiego mistrza. Zaborovsky powiedział, że film będzie oparty na osobistych pamiętnikach Waidy, unikalnych materiałach archiwalnych, domowych nagraniach wideo i nigdy wcześniej nie widzianych fragmentach jego filmów, a także wspomnieniach wdowy po nim Kristinie Zatovic.

Najlepszy asortyment

Zarejestruj się na Różne Biuletyn. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Facebooki Świergot, I Instagram.