Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hawe Telekom rozszerzy usługi hurtowe w Polsce o rozwiązanie ICE6 firmy Infinera

Infinera, wiodący dostawca optycznych rozwiązań sieciowych, pomyślnie zakończył testy sieci na żywo z Hawe Telekom, operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Wykorzystując rozwiązanie synchroniczne ICE6 800G firmy Infinera, próba Hawe Telekom na trasie Warszawa-Poznań-Frankfurt jest kamieniem milowym w rozwoju hurtowych usług szerokopasmowych dla operatorów w Polsce i ułatwieniu połączeń z krajami sąsiednimi.

Przeczytaj także: Infinera i Telstra Infraco osiągają prędkość transmisji danych 61,3 tb/s w międzymiastowej próbie światłowodowej

Pomyślny test sieci na żywo

Podczas testów technologia ICE6 firmy Infinera wykazała doskonałą wydajność, zapewniając transmisje 600G, 700G i 800G przez istniejący system linii optycznych Hawe Telekom na trasach krajowych i międzynarodowych. Osiągnięcie to świadczy o gotowości Hawe Telekom do sprostania rosnącemu zapotrzebowaniu na szybkie łącza i zapewniania klientom niezawodnych usług o dużej przepustowości.

Rozwiązanie ICE6 firmy Infinera

Jak Telekom Wyrażając podekscytowanie wynikami, „ICE6 działający w naszym międzynarodowym systemie osiągnął pełną pojemność 800G na pojedynczej długości fali. Każdy moduł ICE6 z dwoma interfejsami liniowymi umożliwił nam osiągnięcie niezwykłej całkowitej transmisji 1,6 T na moduł interfejsu. Ta zdolność spełnia Najwyższe standardy operatorskie Hawe Telekom.” Nie tylko zapewnia, ale także pozycjonuje nas, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie naszym cenionym klientom.

Hawe Telekom jest operatorem operatora w Polsce

Haw Telecom odgrywa kluczową rolę w krajobrazie telekomunikacyjnym Polski jako przewoźnik operatorów. Zgodnie z raportem Ogólnopolska Sieć Światłowodowa Hawe Telekom, obejmująca swoim zasięgiem około 4000 km na terenie całego kraju, świadczy kompleksowe i krytyczne usługi telekomunikacyjne dla operatorów sieci telefonii stacjonarnej i komórkowej, dostawców telewizji kablowej, dostawców Internetu oraz wszystkich operatorów sieci światłowodowych na terenie całej Polski . .

Przeczytaj także: Sparkle rozwija globalną sieć optyczną wraz z firmami Infinera i Nokia

Hawe Telekom podpisał memorandum z Infinera

W ostatnim czasie Hawe Telekom i Infinera ogłosiły partnerstwo, podpisując Memorandum of Understanding (MoU) podczas Międzynarodowego Tygodnia Telekomunikacji (ITW) w Waszyngtonie. Protokół ustaleń oznacza ich zaangażowanie w rozbudowę infrastruktury sieciowej Hawe Telekom przy użyciu innowacyjnych i wiodących w branży rozwiązań firmy Infinera.

READ  Polska i Czechy zamkną przestrzeń powietrzną dla rosyjskich linii lotniczych

Ponieważ popyt na usługi o dużej przepustowości stale rośnie, udana próba i bieżąca współpraca między Infinera i Haw Telecom utorowały drogę do poprawy łączności i możliwości sieciowych w Polsce.