Economy

Hart Logistics wynajmuje 10 000 mkw. w MLP Poznań Zachód

Polski deweloper nieruchomości magazynowych MLP Group zamierza wybudować dla Hart Logistics obiekt o powierzchni 10 tys. mkw. w MLP Poznań West.

Umowa najmu, pośredniczona przez poznańską Profi-Home, obejmuje 9600 m2 powierzchni magazynowej, a pozostałą część stanowią pomieszczenia biurowe i socjalne. Prace budowlane nad projektem BTS już się rozpoczęły i mają się odbyć w I kwartale 2022 roku.

Polska firma Heart Logistics specjalizuje się w dziedzinie przewozów towarowych, działając zarówno lokalnie, jak i na rynku międzynarodowym, w tym w usługach transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego. Dzierżawa w MLP Poznań West logistyka magazynowa zostanie poszerzona o dotychczasowe portfolio firmy.

W ostatnim czasie obserwujemy wzrost popytu na nowoczesne powierzchnie magazynowe w rejonie Poznania. Dzięki dużemu potencjałowi rozbudowy centrum jesteśmy w stanie zapewnić klientowi obiekt dostosowany do jego potrzeb biznesowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu najnowocześniejszych obiektów, które im odpowiadają, co oznacza, że ​​nasi klienci zawsze otrzymują dokładnie to, czego potrzebują i potrzebują.
Agnieszka Góźdź, Dyrektor Sprzedaży, MLP Group

MLP Poznań West położony jest przy autostradzie S11, około 7 km od skrzyżowania z autostradą A2. Kompleks skupia się głównie na firmach z branży e-commerce, logistyce, dystrybucji i produkcji dla przemysłu lekkiego. Aplikacja docelowo będzie zawierać. 133 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej.

READ  Szef CD Projekt mówi, że firma nie jest na sprzedaż

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment