Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harry „Sonny” E. Whistler, Polska, Ohio Obituary

POLSKA, Ohio (MyValleyTributes) – Harry Eugene Whistler, 65 lat, zmarł w czwartek, 30 czerwca 2022 r. w Mercy Health-St. Elizabeth Youngstown Hospital w towarzystwie kochającej rodziny.

Harry, znany jako Sonny przez rodzinę i przyjaciół, urodził się 16 lutego 1957 roku w Youngstown w stanie Ohio jako syn Harry’ego i Mary (Freed) Whistler.

Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Polskim Seminarium Duchownym w 1976 roku oraz Centrum Karier i Techniczne Powiatu Mahoning w spawalnictwie. W szkole Sonny zajął drugie miejsce w stanie Ohio za swoje umiejętności spawalnicze.

Sonny przez 25 lat był spawaczem i wykonawcą w Vanex Tube Corporation w Niles. W pracy znany był jako „mężczyzna”.

Był członkiem Kościoła Nowego Życia w Polsce.

Sonny był zagorzałym fanem wyścigów samochodów seryjnych i ścigał się samochodami seryjnymi z własnym numerem 37w. W 2006 roku Sonny został koronowany na mistrza samochodów seryjnych na Sharon Speedway. W młodości lubił boks i był znany jako „Sonny One Punch”.

Sonny był oddanym mężem, ojcem, dziadkiem, pradziadkiem i bratem. Lubił spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z wnukami, i co tydzień cenił sobie niedzielne obiady z rodziną.

Sonny pozostawił 45-letnią żonę, dawną Lindę E. dzień ślubu, 12 lutego 1977; trzy córki, Tina L. z New Middletown; (Harry) Stouffer, Tracy A. z Hubbard. (Randy) Culp i Penny E. z Polski. (Józef) Whistler-Socha; ośmioro wnucząt, Corey (Alexi) Stoffer z Polski, Anthony Stoffer z New Middletown, Katelyn Socha z Polski, Hailey Socha z Polski, Zachary Stoffer z New Middletown, Collin Culp z Hubbard, Caleb Culp z Hubbard i Socha z Polski, Socha jeden prawnuk Corey „CJ” Stoffer, junior Polski; synowa, Linda (Mike) Mendick z Cortland; zięć, Jeff (Diane) Penn z Kinsman; i szwagier Jack Penn z Kinsman.

Oprócz rodziców, Harry’ego i Mary, Sonny’ego poprzedził śmierci brat Robert Whistler; i dwie siostry, Barbara Penn i Mary Alice Whistler.

READ  Papież Franciszek składa hołd uniwersytetowi w Polsce za edukację katolicką w VI wieku | Krajowy Rejestr Katolicki

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić we wtorek 5 lipca 2022 w godzinach 17:00-19:00 oraz w środę 6 lipca 2022 w godzinach 10:00-10:45 w Cunningham-Becker Funeral Home, 270 N. Main Ulica w Polsce.

Nabożeństwo pogrzebowe z okazji życia Sonny’ego odbędzie się w środę o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym z udziałem pastora Davida Allmana i kapelana Daniela Smitha.

Pochówek nastąpi w Green Haven Memorial Gardens w Canfield.

Rodzina prosi o przekazanie datków materialnych upamiętniających Sonny’ego na rzecz kościoła New Life Church, 2250 E. Western Reserve Road, Polska, OH 44514.

Wizyta www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Sonny’ego.

do zrobienia Wysłać kwiaty Do rodziny proszę Odwiedź naszą kwiaciarnię.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w poniedziałek 4 lipca o następujących przybliżonych godzinach: 5:17 w WKBN, 8:39 w FOX, 17:21 w WYTV i 18:35 w MyYTV.