Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harriet Ray Fabradides 1936-2021 | Wiadomości, sport, praca

NOWE ŚRODOWISKO – Harriet Ray Fabarides, lat 85, zmarła we wtorek wieczorem 27 kwietnia 2021 r. W Hospicjum Doliny, Domu Hospicyjnego.

Harriet „Cees” urodziła się 2 marca 1936 r. W Lowellville jako córka Paula i Helen Meyers Shelleyów.

Harriet ukończyła Lowellville High School i pracowała w Weatherbee Coats, Livingston’s i St. Elizabeth’s Hospital. Od ponad 20 lat współpracuje z Siostrami Pokory Mary w gastronomii w Domu Kultury Villa Maria, przechodząc na emeryturę w 1996 roku.

Harriet była znana ze swojej słodkiej natury i zawsze szukała dobra innych. Cieszyła się życiem i zawsze mówiła: „Życie jest takie piękne!” Gdy sprawiała, że ​​ktoś się uśmiechał lub śmiał, to był cały dzień. Każdy, kto przekroczył ścieżkę Harriet, pokocha ją i zapamięta. Przez całe życie zaprzyjaźniła się z wieloma osobami. Uwielbiała bingo i rodzinne waśnie.

Mąż Harriet, George, którego poślubiła, zmarł 19 listopada 1960 roku, 25 kwietnia 1982 roku.

Harriet wyjeżdża, by pielęgnować pamięć, dwie córki, Elleni Spinosa z Polski i Nancy (Robert) Helderbrand z New Middletown; Dwóch synów, Theodore (Jessica) fabarides i Dino (Tamar) fabarides, wszyscy z New Middletown; Trzy siostry, Irene Butch z Edynburga, Mary Lou Kish z Campbell i Laverne (Richard) Tinal z Youngstown; Pięciu wnuków: Rachel (Dylan) Helderbrand Peterson, Walter Helderbrand, Amanda Spinosa, Nicholas „Nico” i Jason Fabarides; Oraz wielu siostrzenic i siostrzeńców, którzy czule nazywali Harriet „ciocią siostrą”.

Oprócz rodziców i męża, Harriet poprzedziła śmierć swojego syna Gregory’ego Charlesa Vaparidesa. Jego szwagier Vincent E. Drogi przyjacielu i partnerze, Dave Hamilton; Sześciu braci i pięć sióstr.

W piątek 30 kwietnia 2021 r. W Domu Pogrzebowym Cunningham-Becker w Polsce, na czele z księdzem Danem Jargo, odbędą się specjalne nabożeństwa pogrzebowe. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu petersburskim w Petersburgu.

Rodzina Harriet pragnie wyrazić swoje szczere uznanie za wspaniałą opiekę personelu Hospicjum w Dolinie, Domu Hospicyjnego.

READ  Thomas Birdman, Polska, Ohio nekrolog

Kondolencje można przesyłać na stronę www.beckerobits.com.

(Uwaga specjalna)